Rize Belediyesi Daimi Personel Alımı

Rize Belediyesi Daimi Personel Alımı

8 Haziran 2017 tarihinde Rize Belediye Başkanlığı tarafından, personel alımı yapılacağı duyuruldu. Daimi (Tam Süreli) olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 19 Haziran 2017 Pazartesi tarihinde sona erecektir.

8 Haziran 2017 tarihinde Rize Belediye Başkanlığın’ca  1 personel göreve alınacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü unvanıyla kamu işçisi olarak Daimi (Tam Süreli) süreyle istihdam edilecek. Başvurular 19 Haziran 2017 Pazartesi tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların 00003836490 iş ilan no ile Rize Çalişma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü  ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 19 Haziran 2017 Pazartesi tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü alımı için; en az lise ve dengi mezunu olma şartı yer almaktadır. Beko Loder operatörü mesleğinde en az 8 yıl deneyimli 1 adet daimi işçi alımı gerçekleştirilecektir.

İlana başvuruda 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP94 puan türünden en az 60 puan alan adayların başvuruları kabul edilecektir. Bu ilana kişisel durumu "Normal" olanlarla birlikte "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar da başvurabilir.

Başvuru yapacak adaylarda; E sınıfı (ağır vasıta) ehliyet (en az 5 yılı doldurmuş olanlar) ve G sınıfı (Beko-Loder) ehliyet (en az 8 yılı doldurmuş olanlar) ile SRC-3 veya SRC-4 belgesi, psikoteknik ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı yükleyici operatörü belgeleri bulundurma şartı aranmaktadır.

Söz konusu belgelerin kontrolünden sonra, sınav yeri ve tarihi Rize Belediye Başkanlığı tarafından adaylara ayrıca bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.