Rize Güneysu Kaymakamlığı Personel Alımı

Rize Güneysu Kaymakamlığı Personel Alımı

18 Mayıs 2016 Tarihinde SYDV Rize Güneysu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. İnternet Üzerinden Yapılacak Olan Başvurular 23 Mayıs 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Rize İli Güneysu İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak 1 kişi istihdam edileceği bildirildi. Başvuracak adayların öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na ait resmi internet sitesinden başvurularını 23 Mayıs 2016 tarihine kadar giriş yapmaları gereklidir. İstenen Belgelerin ilgili kuruma teslim edilmesi ise 24 Mayıs 2016 tarihine sona erecektir.

Rize Güneysu SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için: Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek, (sertifika, transkript vs ile belgelenmesi). En az B sınıfı ehliyete sahip olmak (Aktif sürüş deneyimi bulunmak). Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

En az 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarından birinden mezun olmak. Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2014 veya 2015 yılında yapılan Kamu Personel Seçme sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 65 puan almış olmak, en yüksek puandan başlamak üzere sıralama yapılacak ve ilk 5 kişi mülakata çağrılacaktır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak. 18 yaşını bitirmiş olmak ve 30 yaşını doldurmamış olmak. Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen suçlarından mahkum olmamak. Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. İş tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak. İşe alınacak personel için 2 ay deneme süresi olacaktır. Adayın sınavı kazandığı takdirde 5 (Beş) yıl Güneysu SYD Vakfına çalışmayı beyan ve taahhüt etmek.

İlan hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için SYDV resmi internet sitesini ziyaret ediniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.