Roketsan En Az Lise Mezunu İş İlanları

Roketsan En Az Lise Mezunu İş İlanları

Roketsan tarafından en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları için başvuru tarihi 2017 yılı sonu olarak belirtildi. Başvurular Roketsan insan kaynakları resmi internet sitesi üzerinden online olarak ya

Roketsan; teknisyen, genel başvuru, mekatronik mühendisi, bilgisayar mühendisi, makine mühendisi, fizik mühendisi, metalürji ve malzeme mühendisi gibi kadrolara personel alımı gerçekleştirecektir.

İlanlar 31 Aralık 2017 tarihinde yayından kaldırılacak olup başvurular bu tarihe kadar kabul edilecektir. Başvurular Roketsan İnsan Kaynakları resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır.

En az lise mezunu adayların başvurabileceği ilanlarda, adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde açıklanmıştır:

Roketsan teknisyen alımı için adaylarda aranan şartlar: Meslek liselerinin; Elektrik Elektronik Kimya Teknolojisi Makine Makina ve Resim Konstrüksiyon Torna tesviye Metal İşleri bölümlerinden mezun olmak, Meslek Yüksek Okullarının; Elektrik Elektronik, Kimya, Makine, Makine Ressamlığı, Mekatronik Metalurji bölümlerinden mezunu olmak mezuniyet şartları gerekmektedir. Adayların askerlik görevini tamamlamış olması ve 30 yaşını geçmemiş olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Roketsan Genel Başvuru için: Roketsan’da çalışmak isteyen adaylar, çalışmak istediği alanı belirten bir ön yazı ile başvuru yapabilmektedirler. Aradığınız pozisyona uygun bir kadro ihtiyacı olduğu zaman adaylarla iletişime geçilecektir.

Roketsan Bilgisayar Mühendisi alımı için: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak, iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek, Ankara’da ikamet etmek veya edebilecek olmak olarak belirtilmiştir.

Roketsan Makine Mühendisi alımı için adaylarda aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli olmak, alanıyla ilgili güçlü teorik bilgiye sahip olmak, Ankara’da ikamet etmek veya edebilecek olmak olarak açıklanmıştır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.