Roketsan Eylül 2016 Personel Alımı

Roketsan Eylül 2016 Personel Alımı

Kamu, kurum ve kuruluşlara yapılan alımları yayınladığımız gibi özel büyük çaplı iş ilanlarını da siz takipçilerimiz için yayınlamaya devam ediyoruz.

Roketsan, bilindiği üzere büyük projelere imzalar atan şirketlerden birisidir. Roketsan, çok sayıda birçok unvanda personel alımı yapıyor. Bu personel alımlarından bazıları haberimizde bulabilirsiniz. İlanların hepsine ulaşmak için haberimizin sonundaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Teknisyen alımı için : Meslek liselerinin; Elektrik Elektronik Kimya Teknolojisi Makine Makina ve Resim Konstrüksiyon Torna tesviye Metal İşleribölümlerinden mezun olmak, Meslek Yüksek Okullarının; Elektrik Elektronik, Kimya, Makine, Makine  Ressamlığı, Mekatronik Metalurji bölümlerinden mezunu olmak, Askerlik görevini tamamlamış olmak, 30 yaşından gün almamış olmak, Mesleki deneyime sahip olmak gerekmektedir.

Proje Yönetimi Mühendisi alımı için : T.C. vatandaşı olmak, Üniversitelerin Havacılık ve Uzay, Uçak, Makina, Kimya, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, Tercihen MBA, Endüstri Mühendisliği veya Mühendislik Yönetimi yüksek lisansına veya yandalına sahip olmak, Tasarım, Üretim, Kalite, Proje Yönetimi veya Planlama ile ilgili konularda en az 2 deneyim sahibi olmak, Tercihen en az bir tasarım/geliştirme projesinde veya teklif/sözleşme döneminde yer almış olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak ve bu bilgiyi TOEFL, YDS, vb. sınavlarla belgelendirebilmek, Tercihen PMP, CAPM vb. sertifikalara sahip olma, Takım çalışmasına yatkın, kendini geliştirmeye istekli, iletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak gerekmektedir.

Engelli Personel alımı (Genel Başvuru) : Bu ilan engelli kadrosu için oluşturulmuş genel başvuru niteliğindedir. Engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere ROKETSAN A.Ş.'ye başvuruda bulunmak istiyorsanız ön yazı kısmına engel durumunuz ve dereceniz ile ilgili bilgi verdikten sonra bu ilana başvurabilirsiniz.

Sistem Test ve Değerlendirme Mühendisi alımı için : T.C. vatandaşı olmak, Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Kontrol Mühendisliği veya benzeri disiplinlerdeki diğer mühendislik bölümlerinden mezun olmuş olmak, Sistem seviyesi test ekipmanlarının (tümleşik test ekipman(lar)ı, döngüde donanım test ekipmanı vb.) veya benzer donanım / yazılım içeren ekipmanların tasarım, geliştirme ve test aşamalarında aviyonik sistem mühendisi veya tasarımcı olarak görev almış olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine (okuma, konuşma, yazma) sahip olmak ve bunu TOEFL, YDS gibi sınavlarla belgeleyebilmek, Karmaşık sistemleri çözümleyebilme, iyileştirebilme, kontrol edebilme yeteneğine sahip olmak, Ekip çalışmasına yatkın olmak olarak belirtilmiştir. Ankara iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum