Safranbolu Belediyesi Memur Alımı Başvuru Tarihleri Güncellendi! KPSS 60-70

Safranbolu Belediyesi Memur Alımı Başvuru Tarihleri Güncellendi! KPSS 60-70

Safranbolu Belediyesi ilk defa atanmak üzere zabıta memuru ve itfaiye eri alımı düzeltme ilanı yayımlandı. Belediye tam kapanma sonrasında başvuru alacak. Detaylar haberimizde.

Safranbolu Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere kadrolu itfaiyeci ve zabıta alımı başvuruları 18 Mayıs’a kadar alınacak. Safranbolu Belediyesi Memur Alımı Başvuru Tarihleri Güncellendi! KPSS 60-70 puanla memur alımı süreci ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Mezuniyet, Kontenjan, Ehliyet ve KPSS Şartları

3 İtfaiye Eri alımı için İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Sivil Savunma, İtfaiyecilik ve Sivil Savunma, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik önlisans programlarının birinden mezun olmak, en az B Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak üzere, Erkek adaylar KPSS P93 puan türünden en az 60 ile başvurabileceklerdir.

1 İtfaiye Eri alımı için İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Sivil Savunma, İtfaiyecilik ve Sivil Savunma, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik önlisans programlarının birinden mezun olmak, en az B Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak üzere, Kadın adaylar KPSS P93 puan türünden en az 60 ile başvurabileceklerdir.

1 Zabıta Memuru alımı için Lisans düzeyinde eğitim veren Siyasal Bilgiler Fakültesi veya İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinin Yerel Yönetimler, Kamu Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak. YDS İngilizce sınavından en az C seviyesinde puan almış olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak üzere Kadın adaylar KPSS P3 puan türünden en az 70 ile başvurabileceklerdir.

1 Zabıta Memuru alımı için Lisans düzeyinde eğitim veren Siyasal Bilgiler Fakültesi veya İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinin Yerel Yönetimler, Kamu Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak. YDS İngilizce sınavından en az C seviyesinde puan almış olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak üzere, Erkek adaylar KPSS adaylar P3 puan türünden en az 70 ile başvurabileceklerdir.

2 Zabıta Memuru alımı için Lisans düzeyinde eğitim veren Siyasal Bilgiler Fakültesi veya İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinin Yerel Yönetimler, Kamu Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak üzere Erkek / Kadın adaylar KPSS P3 puan türünden puan türünden en az 70 ile başvurabileceklerdir.

Boy ve Kilo Şartı

Zabıta memuru ve itfaiye eri kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması gerekiyor.

Yaş ve Diğer Şartlar

Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak,

İtfaiye eri kadrosu için sağlık açısından kapalı mekân, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmak,

Yabancı Dil şartı aranan kadro unvanları için YDS İngilizce sınavından en az  (C) düzeyinde puan almış olmak gerekiyor.

Başvuru Süreci

Adaylar başvuru belgeleri ile birlikte 18 Mayıs 2021 tarihine kadar Yeni Mahalle Sadri Artunç Caddesi Belediye İş Merkezi Kat:6 Safranbolu Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvurmaları gerekmektedir. İkamet şartı olmayan ilana başvurular sadece şahsen yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.