Safranbolu Öğretmenevi ASO Müdürlüğü Büro Eleman Alımı

Safranbolu Öğretmenevi ASO Müdürlüğü Büro Eleman Alımı

Safranbolu Öğretmenevi Müdürlüğünden yapılan ilanda Lise Mezun 3 Büro elemanı ve Garson alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 28 Ağustos 2017 olarak açıklanmıştır. KPSS P94 60 Puan istenmektedir.

Alınacak personel Karabük Safranbolu Öğretmenevi Müdürlüğü çalışacak olup 1 kişi Resepsiyon (Ön Büro Elemanı ve 2 kişi Garson (Servis Elemanı) personel Öğretmenevi olarak çalıştırılacağı belirtildi. Çalışma adresi olarak Karabük Safranbolu Öğretmenevi Müdürlüğü olarak belirtilmiştir.

Alınacak Garson Servis Elemanı 2 kişi için şartlar: Lise mezunu sahip olması, KPSS P94 60 Puanı olması, Daimi ve tam süreli çalışacak olan personel İş kur (00003970068) iş ilanı no ile internet sitesinden son başvuru tarihi 28 Ağustos 2017 ye kadar yapmaları gerekmektedir.

Alınacak Resepsiyon Ön Büro Elemanı 1 kişi için şartlar: Lise mezunu sahip olması, KPSS P94 60 Puanı olması, Daimi ve tam süreli çalışacak olan personel İş kur (00003969986) iş ilanı no ile internet sitesinden son başvuru tarihi 28 Ağustos 2017 ye kadar yapmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylarda yapılan seçme ve değerlendirmeler sonucu işe başlatılacak olan adaylar Garson Servis Elemanı ve Resepsiyon Ön Büro Elemanı olarak çalıştırılacaktır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını kura, yazılı ve sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Çalışma adresi: Karabük Safranbolu öğretmenevi müdürlüğü 28 Ağustos 2017 tarihinde saat 17:00 kadar başvuruyu gerçekleştirmeleri gerek.

Yayınlanan bu ilanlara kişisel durumu ‘’normal‘’ olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralana ) olanlarda başvurabilir. Talep Daimi olup Başvuru talep sayısının tamamı tam zamanlı olarak tabidir. İş Kur üzerinden iş ilan numaraları ile başvuru yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.