Sağlık Bakanlığı 1 Proje Destek Elemanı Alımı

Sağlık Bakanlığı 1 Proje Destek Elemanı Alımı

Sağlık Bakanlığı sağlık sisteminin güçlendirilmesi amacıyla personel alımı yapmaya devam ediyor. Bu anlamda doktorlara ve diğer bölümlere iş olanağı sundu.

Sağlık Bakanlığı’nın yürütmüş olduğu Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü’nde istihdam edilmek üzere 1 adet Proje Destek Personeli Danışmanı alınacaktır.

Proje destek personeli danışmanının yaptığı görevler şu şekilde listelenmiştir : Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğünün proje çalışmaları çerçevesinde toplantıların koordinasyonunun yapılması, ulusal/uluslararası muhatapları ile yapılan yazışmaların takibi ve koordinasyonu ve ilgili dokümanların arşiv ve dosyalama işlemlerinin yapılması, Proje takviminin takibinin yapılması, 3. Genel Müdürlüğün proje kapsamındaki fonksiyonlarının yerine getirilmesinde ilgili kurum ve kuruluşlarla ve uluslararası kuruluşlarla kurulması gereken iletişimin sağlanması, 4. Proje kapsamında İdarede yapılan ve/veya ulusal/uluslararası toplantı, seminer, konferans vb. etkinliklerde ve ilgili danışman veya kurum personeline destek vermek ve idare ile koordinasyonun sağlanması gibi maddeler sunulmuştur.

Adaylarda aranan minimum özellikler ise şu şekilde listelenmiştir : Üniversitelerin Eğitim, Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri,İletişim , İdari Bilimler (İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler ) veya Mühendislik fakültelerinden birinden lisans mezunu olmak, proje yönetimi veya yönetici asistanlığı konusunda en az 1 yıl tecrübeye sahip olmak ,tercihen İngilizce biliyor olmak , Tercihen İngilizce ve Türkçe resmi yazışmalarda deneyim sahibi olmak, yurtiçi ve yurtdışı seyahate engeli olmamak ,erkek adayların askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak ve MS Office Word, Excel, PowerPoint gibi programları kullanabilmek olarak belirtilmiştir.

ÖSYM tarafından yapılan yabancı dil sınavından en az 60 puan almak da sunulan şartlar arasında yer almaktadır. Başvurmak isteyen adayların özgeçmişlerini 2 Eylül 2016 tarihine kadar belirtilen posta adresine göndermeleri veya kuruma şahsen başvurmaları gerekmektedir.

İlan hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.