Sağlık Bakanlığı 10 Danışman Alımı Yapacak

Sağlık Bakanlığı 10 Danışman Alımı Yapacak

Sağlık Bakanlığı Tarafından 10 Danışman Alımı için ilanlar yayınladı. Başvurular devam ediyor. Milyon Avro ‘luk Bütçelerde Görevlendirilecek Kişiler İçin KPSS şartı bulunmuyor.

Sağlık Bakanlığı Tarafından 10 Danışman Alımı için ilanlar yayınladı. Başvurular devam ediyor. Milyon Avro ‘luk Bütçelerde Görevlendirilecek Kişiler İçin KPSS şartı bulunmuyor.

Sağlık Bakanlığı Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve desteklenmesi programında 2020 yılına kadar istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağını bildirdi. Alımlar kurumun internet sitesinden duyuruldu. Başvuru için adayların Sağlık Bakanlığı ‘na bağlı resmi internet sitesine ulaşmaları gereklidir. Alım yapılacak unvanlar aşağıda yer almaktadır. Ardı arkasına 3 farklı ilan yayınlandı.

Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Etüt Proje ve Emlak Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere (1 adet) Elektrik ve Elektronik Mühendisi Danışmanı,  (1 adet) Makine Mühendisi Danışmanı ve (2 adet) Mimari Danışman alımı yapılacaktır.

Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Etüt Proje ve Emlak Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere (1 adet) Elektrik ve Elektronik Mühendisi Danışmanı,  (1 adet) Makine Mühendisi Danışmanı, (1 adet) Mimari Danışman ve (1 adet) Çevre Mühendisi Danışman alımı yapılacaktır.

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi Ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında alınacak danışman için: Üniversitelerin en az 4 yıllık Beden Eğitimi,  Spor Öğretmenliği veya Spor Bilimleri bölümlerinden mezun olmak, İyi derecede İngilizce bilmek tercih sebebidir. Konusunda yurtdışında eğitim almak tercih sebebidir, Eğitim alanı ile ilgili en az 10 yıllık tecrübeye sahip olmak. Windows Office programlarını kullanabilir olmak (Word, excel, powerpoint), Tercihen Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen çalışmalarda yer almış olmak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.