Sağlık Bakanlığı Güncel Personel Alımı Başvuruları Yarın Son (KPSS Şartsız)

Sağlık Bakanlığı Güncel Personel Alımı Başvuruları Yarın Son (KPSS Şartsız)

Sağlık Bakanlığı tarafından KPSS şartı olmadan proje ile yeni ve güncel personel alımı başvuruları tamamlanıyor. Kimler Sağlık Bakanlığı proje asistan alımına başvurabilir? İşte sürece dair gerekli tüm detaylar.

Sağlık Bakanlığı GÜNCEL ve YENİ personel alımı başvuruları tamamlanıyor. Sağlık Bakanlığı bünyesinde “Proje Yönetim Destek Birimi” tarafından “sağlık sisteminin güçlendirilmesi ve desteklenmesi projesi” ile yeni proje asistanı alımı süreci tamamlanıyor. Gerekli başvuruları ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde bulabilirsiniz.

Personel alımı başvuru mezuniyetler

Başvuru için adayların üniversitelerin Eğitim, Sosyal, Fen Bilimleri ve İdari Bilimleri (İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Uluslararası İlişkiler) ve Mühendislik alanlarından birinden lisans mezunu olması gerekiyor.

Sağlık Bakanlığı personel alımı şartları

Adayların başvuru için genel hususların yanı sıra kamu veya özel sektörde en az 2 yıl genel iş tecrübesine sahip olması, proje yönetimi konularında (planlama, uygulama, yürütme, izleme ve değerlendirme vb. ) en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olması,

Proje Yönetimi konusunda sertifikaya sahip olması, uluslararası kuruluşlar tarafından finanse edilen projelerde en az 1 yıllık iş tecrübesine şartları atanıyor. Ayrıca adayların iİyi derecede İngilizce bilgisine sahip olması da tercih sebebi olarak açıklandı.

Proje personeli alımı başvuru süreci

Sağlık Bakanlığı tarafından KPSS şartsız proje personeli alımı için başvuruları 12 Mayıs 2022 tarihi dahil olmak üzere 18.00’a kadar devam edecektir. Başvurular online olarak e-posta arasına, postayla veya şahsen yapılabilecektir. İşte tüm detaylara erişim sağlayabileceğiniz başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/saglik-bakanligi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum