Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2016

1 Şubat 2016 Tarihinde Sağlık Bakanlığı Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü 25 Kişi Sözleşmeli Bilişim Uzmanı Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 19 Şubat 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Sağlık Bakanlığı Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü 1 Şubat 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Alımı 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli personel statüsünde yapılacaktır. Toplam 25 (yirmi beş) sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır. Başvuracak adayların dilekçe örneği ile öz geçmiş doldurularak, KPSSP3 puanı ile YDS belgesi ile beraber kurumun Genel Evrak Birimine elden veya posta yoluyla yapması gereklidir.

Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden veya mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir.

İlanda Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 (üç) yıllık, diğerleri için en az 5 (beş) yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak şartı yer almaktadır.

Adayların Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri gerektiği vurgulandı.

Alım yapılacak unvanlar ise Yazılım Proje Yöneticisi, Ağ Yönetimi Uzmanı, Sistem Güvenliği Uzmanı, Windows Sunucu Uzmanı, Linux Sunucu Uzmanı, Oracle Veri tabanı Uzmanı, MSSQL Veritabanı Uzmanı, Net Yazılım Uzmanı, Java Yazılım Uzmanı, Veri Madenciliği Uzmanı şeklinde sıralandı.

Sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlere 8.668 TL ile 17.336 TL arasında değişen oranlarda brüt ücret ödeneceği bildirildi.Başvuru formları ve tüm detaylar kurumun internet adresinden duyuruldu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.