Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Personel Alım İlanı

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Personel Alım İlanı

Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu’nda istihdam edilmek üzere personel alınacaktır.

Yalın Yönetim Rapor Bazlı Bireysel Danışman Alım İlan Alan Uzmanı – Yalın Yönetim (Stok) Rapor Bazlı Bireysel Danışman için şartlar: Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olması, Yalın yönetim tekniklerinin uygulanması ve geliştirilmesi alanında en az 1 yıl tecrübeye sahip olması, Tercihen sağlık alanında yalın yönetim teknikleri ile ilgili en az 1 proje geliştirmiş olması, MS Office konusunda bilgi ve beceriye sahip olması ve Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmaması gerekmektedir.

Başvuru yeri ve şekli: Başvuruların son teslim tarihi 05 Ocak 2017 günü Sonuna kadardır. Başvuruların aşağıda yer alan posta adresine elden veya posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir. Başvuruda bulunan kişilerin, yanlış beyanda bulunmaları adayları bağlamakta olup, bu nedenle beyanların doğru bilgi içermesi önem arz etmektedir. Elden veya posta yoluyla yapılan başvuruların, ilan ekinde bulunan CV dosyası ve başvuru dilekçesi örneğine uygun olarak, eksiksiz hazırlanması şartı aranacaktır.

Ayrıca Dünya Bankası Satın Alma Kılavuzu Uygunluk başlığı altında 1.13(d) bendi gereğince adaylar arasında 657 Devlet Memurları Kanunu kapsamında çalışanlar var ise başvurularından 6 ay önce memuriyetle ilişiklerinin kesilmiş olması gerekmektedir. Memuriyetle ilişiği olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru için gerekli orjinal belgeler, adayların işe kabul edilmeleri kesinleştikten sonra sözleşme aşamasında kendilerinden istenilecektir. Başvuruda bulunan adaylardan sadece kısa listeye kalanlara e-posta yoluyla geri bildirim yapılacaktır. Ankara iş ilanları kariyer.

Başvuru Adresi Posta T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Stok Takip ve Analiz Daire Başkanlığı Nasuh Akar Mah. Ziyabey Cad. 1407. Sokak No: 4 06520 Balgat / ANKARA

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum