Sağlık Bakanlığı Yeni Personel Alımı Başvuru İlanları Yayımlandı! KPSS Şartsız

Sağlık Bakanlığı Yeni Personel Alımı Başvuru İlanları Yayımlandı! KPSS Şartsız

Sağlık Bakanlığı bünyesinde yeni ve güncel personel alımı başvuru ilanları yayımlandı. Bakanlık personel alımı KPSS şartsız olacak. Personel atamalarına dair tüm detaylar ve süreç bu yazımızda.

Sağlık Bakanlığı bünyesinde 4 farklı personel alımı başvuru ilanı yayımlandı. Bilişim Destek Personeli alımı, Teknik Dil Tercümanı alımı, Proje Danışmanı alımı, Proje Asistanı alımı için başvurular alınacak. Sürece dair tüm detayları Sağlık Bakanlığı personel alımları sürecini ve şartlarını İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık.

Sağlık personeli alımı başvuru süreci

Sağlık Bakanlığı tarafından Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında 4 farklı ilan için başvurular 6 Şubat'a kadar yapılabilecektir. Adaylar aşağıdaki kılavuzlarda yer alan Başvuru mektubu ve CV formatına uygun olarak hazırlayacakları Türkçe özgeçmişlerini, başvuru numarasını belirterek " T.C. Sağlık Bakanlığı Proje Yönetim Destek Birimi Satınalma Birimi Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001. Cadde No:9 06800 Çankaya/ Ankara" adresine şahsen ya da posta ile başvurmaları gerekiyor.

Bilişim Destek Personeli alımı şartları

Fakültelerin dört yıllık lisans programlarından ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak. Tercihen bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği veya bilgisayar öğretim teknolojileri ve eğitimi bölümlerinden mezun olmak, Microsoft İşletim Sistemlerinin, MS Office programlarının kullanımını, kurulumu ve sorunların tespit ve çözümü konusunda en az 6 ay deneyim sahibi olmak, Bilgisayar ve çevre birimleri, donanım arızalarını giderebilme konusunda teknik destek vermiş olmak, Web sayfası hazırlama ve yönetimi konusunda en az 6 ay deneyim sahibi olmak.

Teknik Dil Tercümanı alımı şartları

Üniversitelerin Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngiliz Dilbilimi, İngilizce Öğretmenliği, Çeviri bilim veya İngilizce Mütercim-Tercümanlık Bölümlerinin birinden mezun olmak, Çevirmenlik konusunda en az 2 yıllık tecrübeye sahip olmak, belgelendirmek, Ardıl çeviri alanında kanıtlanabilir tecrübeye sahip olmak, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmamak, Tercihen uluslararası kurumlar (AB, Dünya Bankası vb.) tarafından finanse edilen projelerde çalışmış olmak,

Proje Danışmanı alımı şartları

Lisans mezunu olmak, En az 5 yıl genel iş tecrübesine sahip olmak, Uluslararası finans kuruluşları tarafından finanse edilen projelerde, proje planlama, yürütme ve yönetme konularında en az 3 yıl iş tecrübesine sahip olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Proje yönetimi konusunda geçerli bir sertifikaya sahip olmak tercih sebebidir, Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak,

Proje Asistanı alımı şartları

Lisans mezunu olmak, En az 3 yıl genel iş tecrübesine sahip olmak, Tercihen Dünya Bankası, Avrupa Birliği veya uluslararası yatırım ve finans kuruluşları tarafından finanse edilen projelerde en az 2 yıl deneyim sahibi olmak, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerine sahip olmak ve takım çalışmasına yatkın olmak, İngilizce konuşma ve yazma becerisine sahip olmak, Proje Yönetimi konusunda geçerli bir sertifikaya sahip olmak tercih sebebidir, Seyahat engeli bulunmamak şartları var. İşte gerekli kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/saglik-bakanligi-personel-alimi.20230123215340.pdf

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum