Sağlık Bilimleri Üniversitesi 8 Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 8 Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı 8 Personel Alım İlanı 17 Ekim 2016 da yayınladı. Başvuracak personeller 17 Ekim 2016 ile 31 Ekim 2016 arasında yapılacaktır.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı 8 Personel Alım İlanı 17 Ekim 2016 da yayınladı. Başvuracak personeller 17 Ekim 2016 ile 31 Ekim 2016 arasında yapılacaktır.

Üniversiteye alınacak Sözleşmeli 8 personel Bilişim olarak istihdam edilecek olup Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik’in 8 inci maddesi uyarınca, ÖSYM tarafından 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavına (KPSS) ait KPSS P3 puanına göre yerleştirilecektir.

Başvuruda aranacak şartlar: Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu’nca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, Dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması, en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak (Mesleki tecrübenin bilişim personeli olarak geçtiğinin belgelendirilmesi gerekmektedir. Sürelerin hesabında lisans mezuniyeti sonrasındaki hizmetler dikkate alınacaktır) ve ÖSYM tarafından 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavına (KPSS) ait KPSS P3 puanı 70 ve üzeri olanlar başvuru yapabilirler.

Bilişim personeli özelliği ve kişi sayısı: Ağ sistem uzmanı 2 kişi, Yazılım Geliştirme Uzmanı 5 kişi ve Ağ ve Güvenlik Uzmanı 1 kiş olarak belirlenmiştir. Başvuru için İstenilen Belgeler Fotoğraflı Başvuru Formu, Lisans diploması veya okul çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Belge aslının ibraz edilmesi halinde fotokopisi Kurumumuzca onaylanacaktır), Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge, Son altı ay içerisinde alınmış Adli sicil belgesi olacaktır.

Başvuru Tarihi ve Yeri Başvurular 17.10.2016 ile 31.10.2016 tarihleri arasında “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu”nun çıktısını alarak yukarda belirtilen belgelerle birlikte 31.10.2016 tarihi mesai bitimine kadar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde posta yolu ile ulaştırılması gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir. İstanbul İş İlanları Kariyer.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.