Sağlık Bilimleri Üniversitesi KPSS Şartsız Sözleşmeli Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi KPSS Şartsız Sözleşmeli Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda KPSS ve ikamet şartsız sözleşmeli personel alınacağı açıklandı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Sağlık Bilimleri Üniversitesi İstanbul (Hamidiye) ve Ankara (Gülhane) Külliyelerinde istihdam edilmek KPSS ve ikamet şartı olmadan 5 Sözleşmeli Bilişim personeli alınacaktır.

Alınacak personellerin unvan ve sayıları

1 Yazılım (Front-End) uzmanı, 2 Ağ ve Sitem Uzmanı, 1 Ağ ve Güvenlik Uzmanı ve 1 Ağ ve Bilgi Güvenliği Uzmanı.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı için başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 30 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı başvuru yeri ve şekli

Adaylar başvurularını http://www.sbu.edu.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu”nun çıktısını alarak istenen belgelerle birlikte; İstanbul’u tercih etmek isteyen adaylar “Sağlık Bilimleri Üniversitesi (Hamidiye Külliyesi) Personel Daire Başkanlığı Selimiye Mah. Tıbbiye Cad. No:38 Üsküdar, İSTANBUL” adresine; Ankara’yı tercih etmek isteyen adayların “Sağlık Bilimleri Üniversitesi (Gülhane Külliyesi) Personel Daire Başkanlığı Emrah Mah. 06018 Etlik - Keçiören/ANKARA” adresine şahsen veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde posta yolu yapacaklardır.

bilisim-personeli.jpg

Adaylarda aranan ortak nitelikler

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48’inci maddesinin (A) bendinde yer alan genel şartları taşımak.
  • Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden, bunların dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak.
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak.
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.
  • 2020 KPSSP3 puanının yüzde yetmişi ile yabancı dil puanının yüzde otuzunun toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak, ilanda istihdam edileceği belirtilen personel sayısının on katına kadar aday sınava çağrılır.
  • KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı (70) olarak dikkate alınır. Personel seçimi, sınava katılan adayların yazılı ve/veya sözlü/uygulamalı sınav sonucuna göre yapılır.
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.
  • Kılavuzda yer alan diğer özel nitelikleri taşımak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum