Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı İş İlanları

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı İş İlanları

İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bilişim personel alım iş ilanı yayınladı. Alınacak personeller sözleşmeli personel ünvanı ile işe alım (Kariyer) yapılacaktır. Başvurular 03 nisan 2017 tarihinde son bulacaktır. İş ilanları görmek için haber detayda.

Üniversitenin Bilgi İşlem Daire Başkanlığı emrinde istihdam edilmek üzere, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek altıncı maddesine dayanılarak 31 Aralık 2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik 8 inci maddesi uyarınca alım yapılacaktır.

ÖSYM tarafından 5/ 6 Temmuz 2014 ve 4/ 5 Temmuz 2015 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavına (KPSS) ait KPSS P3 puanının yüzde yetmişi (70) olan adaylar başvurarak yazılı ve uygulamalı sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 3 (üç) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.

Üniversitelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği bölümü, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul gören yurt dışı yükseköğretim kurumlarında mezun olmak, fen edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olunması gerekmektedir.

Başvuruda istenen belgeler: Fotoğraflı Başvuru Formu,  Lisans diploması veya okul çıkış belgesinin aslı ve noter onaylanmış suret, Erkekler için askerlik durumunu gösterir belge, Son altı ay içerisinde alınmış Adli sicil belgesi, Başvurular İçin Adaylarda Aranacak Genel Nitelikler başlığının maddesinde açıklanan mesleki tecrübeyi gösterir belge Mesleki tecrübe sürelerinde, lisans mezuniyeti sonrasındaki hizmetler dikkate alınacaktır.

Başvurular İçin Adaylarda Aranacak Genel Nitelikler başlığının, en az iki güncel programlama dilini bildiğini gösterir belge,  Her bir pozisyon için Özel Şartlarda istenilen sınavla alınmış sertifikalar ile tecrübe veya deneyimi gösteren belgeler, Özgeçmiş, İngilizce dili Kamu Personeli Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı (KPDS) puanı gösterir belge.

Başvuru yeri şekli: Başvurular 20 Mart 2017 ile 03 Nisan 2017 tarihleri arasında web adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu’nun çıktısını alarak diğer belirtilen belgelerle birlikte 03 Nisan 2017 tarihi mesai bitene kadar “Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığına (Mekteb i Tıbbiye-i Şahane Kampüs, Tıbbiye Cad. No:38 Selimiye Üsküdar, İstanbul” adresine şahsen veya son başvuru tarihinden önce adreste olacak şekilde posta yolu ile ulaştırılması gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.