Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Personel Alımı İş İlanları

Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Personel Alımı İş İlanları

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Geom Projesi kapsamında Biyobanka alt yapısının kurulması ve geliştirilmesinde alınacak personeller istihdam edilecek iş ilanları yayınladı. Başvurular 27 Mart 2017 tarihinde sona erecektir. Haber Detayda...

Başkanlık 19 Kasım 2014 tarihli ve 6569 sayılı Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına ilişkin Kanunun 12 nci maddesi ve 24 Kasım 2016 tarihli ve 29898 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmıştır.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı İnsan Kaynakları Yönetmeliğinin 10 uncu maddesi hükümlerine istinaden Türkiye Genom Projesi kapsamında Biyobanka alt yapısının kurulması ve geliştirilmesinde koordinasyonu sağlayacak, genetik alanında projelerin üretilmesi ve yönetilmesi süreçlerinde görev yapacak İşçi Pozisyonunda Doktora derecesine sahip 5 (beş) Araştırmacı ve Yüksek Lisans derecesine sahip 3 (üç) Uzman statüsünde toplam 8 kişi personel istihdam edilecektir.

Alınacak Personel Sayısı 8 kişi olarak Ankara iş ilanları belirtilmiştir. Adaylar Üniversite mezunu olması, 657 sayılı Devlet Memurları Kanun 48 inci maddesinin (1) birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (5), (6), (7) ve (8) numaralı alt bentlerindeki şartlar aranır, Türk Vatandaşı olması ve Kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenen belgeler: Diploma aslı veya Noter veya Okul tarafından onaylı örneği. (Diplomanın düzenlenmemiş olması halinde, öğrenim durumunu belirterek usulüne göre verilmiş ve sonra diploma veya örnekleriyle değiştirilecek belgenin noter veya okul tarafından onaylı örneği), Yabancı Dil Yeterlilik Sınavları Sınavı Sonuç Belgesi ve (Ya da eşdeğer belgenin aslı veya noter tasdikli örneği ya da Başkanlıkça tasdikli örneği).

Yabancı Uzman olarak başvurulması durumunda çalışma iznini gösterir belge, Adli Sicil Belgesi, Sağlık Raporu, (657/48-7 akıl hastalığı bulunmamak, Son 3 ay içerisinde çekilmiş 2 adet fotoğraf (İş Başvuru Formu için kullanılan dışında.) ve Özgeçmiş olması gerekmektedir.

Başvuru yeri ve şekli: Başvurunun Referans Kodu seçilerek yapılması şarttır. Referans Koduna yapılmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacak ve bu kişiler sözlü sınava çağırılmayacaktır. Başvuruların en geç 27 Mart 2017 tarihi saat 18:00’a kadar şahsen yapılması gerekmektedir. Posta veya elektronik ortamda gönderilen başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru adresi T.C. Sağlık Bakanlığı Mithatpaşa Cad. No : 3 B Blok Kat:6 06434 Sıhhiye / ANKARA’ dır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.