Sağlık Müdürlüğü SODES Lise Mezunu Personel Alacak

Sağlık Müdürlüğü SODES Lise Mezunu Personel Alacak

İl Sağlık Müdürlüğü SODES kapsamında lise mezunu Engellerimi Kaldırıyorum projesinde çalışacak personel alınacak.

Niğde İl Sağlık 0042 nolu sodesle engellerimi kaldırıyorum projesinde görevlendirilmek üzere personel alınacağı 08 Kasım 2017 de duyuruldu. Başvuracak adayların lise mezunu olması ve KPSS şartı aranmayacağı yayınlandı.

Başvuracak aday Şahsen 08 Kasım 2017 ile 14 Kasım 2017 arasında mesai saatleri içerisinde başvurusunu gerçekleştirebilirler. Açılan ilan daimi olarak ilan edilmiştir.

Adaylarda şu özellikler olması gerek. Lise mezun olması, Office programını iyi kullanıyor olması, resmi yazışma kurallarını bilen bu konuda deneyimi olan, toplumun her kesimiyle iletişim kurabilen, takım çalışması ve iş birliğine yatkın, diksiyonu düzgün ve başladığı işi sonuçlandıran adaylar başvuru yapması gerekmektedir.

Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı gerçek dışı kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve Gurur kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmaması ve Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir.

Alınacak kişiler bay veya bayan olabilir. Alınacak kişi Niğde ilinde istihdam edilecek olup başvuru tarihi bitmeden şahsen başvuru yapmaları gerek.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.