Sağlık Personeli Alımı Online Başvuruları Sona Eriyor (En Az Lise - Türk Kızılayı)

Sağlık Personeli Alımı Online Başvuruları Sona Eriyor (En Az Lise - Türk Kızılayı)

Türk Kızılay’ı bünyesinde olmak üzere Sağlık A.Ş. için yeni sağlık personeli alımı online başvuruları tamamlanıyor. Kimler sağlık personeli atama başvurusu yapabilir. İşte şartlar ve tüm süreç.

Türk Kızılayı iştiraklerinden olan Sağlık A.Ş. ülke genelinde olmak üzere kendi bünyesinde toplamda 3 tam donanımlı hastane ve 2 tıp merkezi ile hizmet vermeye devam ediyor. Bu kapsamda bu yazımızda Kızılay için hastane ve tıp merkezlerine yeni sağlık personeli ataması için süreç tamamlanıyor. Lise ve üniversite mezunlarının başvuru yapabildiği sürece dair tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Sözleşmeli personel alımı unvanları nelerdir?

Ameliyathane Hemşiresi, Genel Yoğun Bakım Hemşiresi, Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi, Sterilizasyon Teknisyeni, Servis Hemşiresi, Hemşire, Endoskopi Hemşiresi ve Ebe kadroları için yeni sağlık personeli alımı başvuru süreci tamamlanıyor.

Sağlık personeli alımı genel şartları

Adayların başvuru için lise ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması şartı mezuniyet olarak istenmektedir. Ayrıca en az 2 yıl deneyimi, hasta bakımı planlama ve uygulama becerilerine sahip, hasta güvenliği odaklı çalışan, öğrenmeye açık, olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, eğitime ve gelişime açık, sorun çözme becerisi gelişmiş olan ile İstanbul’ da ikamet eden adaylar başvuru yapabilecektir. İşte başvuru tarihleri.

Kızılay personel alımı başvuru tarihleri

Kızılay’ın Sağlık A.Ş. iştiraki için başvurular 1 Ağustos 2022 tarihi saat 18.00’a kadar online olarak sürecek. Adaylar başvuru iş ve işlemlerini hemen aşağıdaki Kızılay başvuru ekranı üzerinden yapabilir. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı başvuru ekranı:

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.