Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi

Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi

15 Şubat 2016 Tarihinde T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi Ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında Alınacak Sağlık Sistemi Değerlendirme Danışmanı Alacağını Duyurdu.

T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü tarafından 15 Şubat 2016 tarihinde Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında personel alımı yapacağını duyurdu.

Alınacak personeller: Üniversitelerin en az 4 yıllık örgün eğitim veren iktisadi ve idari bilimler fakültesinden veya istatistik programlarından mezun olması.

ÖSYM Başkanlığınca yapılan veya eşdeğeri kabul edilen yabancı dil sınavlarından İngilizce alanında son 5 yıl içerisinde en az 70 veya eş değeri kabul edilen bir puan almış olmak veya İngilizce düzeyini İdare nezdinde kanıtlayabilecek yeterlilikte konuşma, anlama yazma ve tercüme etme becerisine sahip olmak.

Eğitim dili İngilizce olan bir üniversiteden mezun olunması halinde belgelendirilmesi istenmeyecektir. Tercihen sağlık alanında olmak üzere kamu ve veya özel sektör kuruluşlarında en az iki yıllık iş deneyimine sahip olmak, Microsoft ofis programlarını kullanabilme becerisine sahip olmak, SPSS, STATA, EVIEWS, MİNİTAB ve benzeri istatistik programlarını kullanıyor olmak tercih sebebi olduğu açıklandı.

Başvurular 29.02.2016 tarihine kadar ilgili kuruma elden ya da kargo, posta yoluyla ulaştırılmaları gerekmektedir. İlan Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesinden yayınlanmış olup tüm detayların Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü resmi internet sayfasında yer alacağı duyuruldu.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.