Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı İzmir 33 İşçi Alımı

Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı İzmir 33 İşçi Alımı

24 Ağustos 2016 Tarihinde Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı İzmir Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Toplam 33 İşçi Alımı Yapılacak.

Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı İzmir tarafından 24 Ağustos 2016 tarihinde personel alımı yapılacağı duyuruldu. Daimi olarak belirsiz süreli 33 işçi alımı yapılacak. Duyurular İş Kur İl Müdürlüğün 'ce yayınlandıktan sonra başvurular başlayacaktır.

Başvuru şartları: Armador İşçisi alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin İş Makineleri Operatörlüğü, İş Makineleri, İş Makineleri Bakım Onarım, Ulaştırma Hizmetleri(Lojistik), Metal İşleri, Metal Teknolojisi bölümleri mezunu adaylar başvurabilir.

Boru Tesisatçısı-Gemi alımı için: Mesleki eğitimi veren liselerin Sıhhi Tesisatçılık Alanı; Sıhhi Tesisat-KalorifercilikIsıtma,Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme; Tesisat Teknolojisi, Yapı Tesisat Sistemleri, Isıtma ve Doğalgaz Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Isıtma ve Sıhhi Tesisat , Gemi Yapımı Alanı; Gemi Tesisat Donatım bölümleri mezunu adaylar başvurabilir.

Yat- Tekne Boyacısı alımı için: Mesleki eğitimi veren liselerin Kimya Teknolojisi Alanı;Boya Üretimi ve Uygulama, Boya teknolojisi; Sınai Boya- Boyacılık ve Yüzey Hazırlama-Sanayi Boya Uygulama Teknolojileri, Otomotiv Boya,Sanayi Boyacılığı ve Uygulama Tekniği,Endüstriyel Boyacılık bölümleri mezunu adaylar başvurabilir.

Elektrikçi (Gemi Dev.Onr.) alımı için: Mesleki eğitimi veren liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı:Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü, Elektrik-Elektronik Teknisyeni, Elektrik,Elektrik-Elektronik bölümleri mezunu
adaylar başvurabilir.

Elektrikçi (Genel) alımı için: Mesleki eğitimi veren liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı:Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü, Elektrik-Elektronik Teknisyeni, Elektrik, Elektrik-Elektronik bölümleri mezunu adaylar başvurabilir.

Elektronik Teknisyeni alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Denizcilik Alanı;Gemi Elektroniği ve Haberleşme, ElektrikElektronik Teknolojisi Alanı; Haberleşme Sistemleri, Görüntü ve Ses Sistemleri, ElektrikElektronik, Elektronik, Telekomünikasyon bölümleri mezunu adaylar başvurabilir.

Hidrolikçi (Gemi) alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri, Makine Teknolojileri Alanı(Makine Bakım Onarım), Hidrolik ve Pnömatik Teknolojileri, Mekatronik , Hidrolik ve Pnömatik, Kontrol ve Enstrümantasyon Teknolojisi bölümleri mezunu adaylar başvurabilir.

İzolasyoncu(Gemi) alımı için: Mesleki Eğitim Veren Liselerin Sıhhi Tesisat, Tesisat Teknolojisi(Yapı Tesisat Sistemleri), İnşaat Teknolojisi (Yapı Yalıtımı, Yapı Yüzey Kaplama) bölümleri mezunu adaylar başvurabilir.

Kızakçı alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Ağaç İşleri , Ahşap Teknolojisi, Ahşap Doğrama Teknolojisi, Mobilya ve Dekarasyon bölümleri mezunu adaylar başvurabilir.

Mekaniker-Deniz Motorları alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanı; Motor/ Motor (Benzinli)/Motor (Dizel) , Gemi Makineleri, Makine Zabitliği,Motor ve Makine bölümleri mezunu adaylar başvurabilir.

Tekne ustası alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Tekne ve Yat Yapımı, Plastik Teknolojisi, Plastik İşleme, Plastik Kalıp, Kimya Teknolojisi bölümleri mezunu.

Raspacı (Gemi) alımı için: Boya teknolojisi;Sınai Boya- Boyacılık ve Yüzey Hazırlama-Sanayi Boya Uygulama Teknolojileri, Sanayi ve Boya Uygulama Teknolojisi, Endüstriyel Boyacılık, Kimya Teknolojisi(Boya Üretimi ve Uygulama) bölümleri mezunu adaylar başvurabilir.

Metal Sac İşleme Ustası alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Metal Teknolojisi Alanı Metal İşleri bölümü mezunu adaylar başvurabilir.

Soğutma Ve İklimlendirme Teknisyeni alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı; İklimlendirme Sistemleri, Soğutma Sistemleri, Klima Sistemleri ve Merkezi İklimlendirme Sistemleri, Soğutma ve İklimlendirme bölümleri mezunu adaylar başvurabilir.

Tekne Onarım İşçisi alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Metal Teknolojisi Alanı, Gemi Yapımı Alanı(Çelik Gemi Yapımı), Gemi İnşaa bölümleri mezunu adaylar başvurabilir.

Tesviyeci-Planyacı alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Makine Teknolojisi,Makine, Mekatronik Torna-Tesviye, Tesviye bölümleri mezunu adaylar başvurabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum