Sahil Güvenlik Komutanlığı 14 Sivil Memur Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı 14 Sivil Memur Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından 15 Kasım 2019 tarihinde yayımlanan ilan kılavuzu ile KPSS 60 puanla 14 sivil memur alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuru tarihleri 25 Kasım 2019 ile 5 Aralık 2019 duyuruldu.

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yeni yayınlanan ilan kılavuzu ile KPSS 60 puanla 14 sivil memur alımı yapılacağı duyuruldu. kılavuz ile birlikte branş bazda kadro dağılımı ve başvuru tarihi verildi.

Başvurular, 25 Kasım 2019 ve 05 Aralık 2019 tarihleri arasında sadece e-devlet internet adresi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır. İnternet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvurular; 25 Kasım 2019 Pazartesi günü saat 14:00’de başlayıp 05 Aralık 2019 Perşembe günü saat 11:00’de sona erecektir.

Bilgisayar Mühendisi Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu olmak. İzmir 1 kişi.

Makine Mühendisi Fakültelerin Makine Mühendisliği bölümü mezunu olmak. İzmir 1 kişi.

Uluslararası ilişkiler ve Andlaşmalar Uzmanı Fakültelerin Uluslararası ilişkiler bölümü mezunu olmak ve buna ilave olarak YDS’den en az (B) seviyesinde ingilizce sınav notu bulunmak veya uluslararası geçerli sınav notu olup ÖSYM tarafından YDS eşdeğerliği 80 ve üzerinde olarak belirlenmis olmak. Ankara 1 kişi.

Tercüman İngilizce Fakültelerin; ingiliz Dili ve Edebiyatı, Mütercim-Tercümanlık (ingilizce) veya Çeviribilim (ingilizce) bölümlerinin birinden mezunu olmak ve buna ilave olarak YDS’den en az (B) seviyesinde ingilizce sınav notu bulunmak veya uluslararası geçerli sınav notu olup ÖSYM tarafından YDS eşdeğerliği 80 ve üzerinde olarak belirlenmiş olmak. Ankara 1 kişi.

Mali isler Uzmanı Fakültelerin Maliye bölümü mezunu olmak. İzmir 1 kişi.

Uzman Fakültelerin Kamu Yönetimi bölümü mezunu olmak ve buna ilave olarak YDS’den en az (D) seviyesinde ingilizce sınav notu bulunmak veya uluslararası geçerli sınav notu olup ÖSYM tarafından YDS eşdeğerliği 60 ve üzerinde olarak belirlenmiş olmak. Ankara 1 kişi.

Uzman Fakültelerin Kamu Yönetimi bölümü mezunu olmak. Mersin 1 kişi.

Protokol Uzmanı Fakültelerin Halkla ilişkiler ve Tanıtım veya Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümü mezunu olmak ve buna ilave olarak YDS’den en az (B) seviyesinde ingilizce sınav notu bulunmak veya uluslararası geçerli sınav notu olup ÖSYM tarafından YDS esdeğerliği 80 ve üzerinde olarak belirlenmiş olmak. İstanbul 1 kişi.

Onarım işlem Uzmanı Fakültelerin işletme bölümü mezunu olmak ve buna ilave olarak YDS’den en az (D) seviyesinde ingilizce sınav notu bulunmak veya uluslararası geçerli sınav notu olup ÖSYM tarafından YDS eşdeğerliği 60 ve üzerinde olarak belirlenmiş olmak. Ankara 1 kişi.

Personel işlemleri Uzmanı Fakültelerin Kamu Yönetimi, işletme, iktisat veya Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri bölümü mezunu olmak. Ankara 1 kişi.

Meslek içi Eğitim işlemleri Uzmanı Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi, Eğitim Yönetimi ve Planlaması, Eğitim Yönetimi ve Denetimi, Eğitim Yönetimi ve Denetçiliği bölümlerinden yüksek lisans yapmış olmak. Ankara 1 kişi.

İstatistikçi Fakültelerin; istatistik, istatistik ve Bilgisayar Bilimleri veya Matematik ve istatistik bölümü mezunu olmak ve buna ilave olarak YDS’den en az (D) seviyesinde ingilizce sınav notu bulunmak veya uluslararası geçerli sınav notu olup ÖSYM tarafından YDS eşdeğerliği 60 ve üzerinde olarak belirlenmiş olmak. İstanbul 2 kişi.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 14 devlet memur alımı kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum