Sahil Güvenlik Komutanlığı 2 İşçi Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı 2 İşçi Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı 10 Ekim 2016 da 2 işçi alımı duyurdu. Başvurularda son 27 Ekim 2016 tarihi olarak belirtildi.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 10 Ekim 2016 da 2 işçi alımı duyurdu. Başvurularda son 27 Ekim 2016 tarihi olarak belirtidi.

İzmir çalışma ve iş kurumu il müdürlüğü sahil güvenlik ege deniz onarım destek komutanlığı 1 hidrolikçi (Gemi) 1 Meydancı alınacağını duyurdu. İlk öğretim mezunlarının da başvurabildiği duyuruya şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Hidrolikçi (Gemi) 1 işçi alımı için şartlar : İlkokul mezunu ( 3308 Sayılı Kanun kapsamında Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri, Makine Teknolojileri alanı ( Makine Bkım Onarım ) Hidrolik ve pnömatik Teknolojileri, Mekatronik, Hidrolik ve pnömatik Kontrol ve Enstrümantasyon Teknolojisi, Makine Ustalık Belgesine sahip olması gerekmekte ve 5544 Sayılı Kanun Kapsamında Hidrolik pnömatik mesleki yeterlilik belgesine sahip olması gerekmektedir.
Meydancı 1 işçi için şartlar : İlkokul mezunu olması yeterli olup Çok Tehlikeli İşlerde çalışmasında engeli bulunmaması ve TMY Terörle Mücadelede Malül Sayılmayacak Şekilde Yaralanan Statüde bulunması gerekmektedir.

Sahil Güvenlik Komutanlığı İzmir çalışma ve iş kurumu il müdürlüğü sahil güvenlik ege deniz onarım destek komutanlığı 2 işçi alımında alınacak personel bayraklı İzmirde çalışacak olup şahsen başvuru yapılacaktır.
Daha sonra İş Kur üzerinden ilan verilecek olup başvurular orda açıklanan tarihte başlıyacaktır.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.