Sahil Güvenlik Komutanlığı en az ilkokul mezun Sürekli İşçi Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı en az ilkokul mezun Sürekli İşçi Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı yeni 2 ilan yayınlayarak en az ilkokul mezun sürekli işçi alımı yapılacağı açıklandı. Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Onarım Destek Komutanlığı adresine yerleştirme yapılacak.

Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Onarım Destek Komutanlığı kamu ilanları yayınlayarak adaylara duyurdu. Sahil Güvenlik Komutanlığı yeni yayınlanan 2 ilanda en az ilkokul mezun sürekli işçi alımı yapacağını açıkladı.

Son başvuru tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak ve İŞKUR’da ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen bölümlerden son başvuru tarihi itibarı ile mezun olmuş olmak. Başvurular 28 Eylül 2020 - 2 Ekim 2020 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüklerinden/ilçe Hizmet Merkezlerinden veya internet üzrinden başvuru alınacak.

Büro işçi alımı 2 kişi için şartlar:

Öğrenim seviyesi mesleki eğitim veren liselerin; muhasebe ve finansman, muhasebe alan/bölümlerinden mezunu adaylar veya öğrenim seviyesi lise ve dengi okul düzeyinde eğitim veren okulların her hangi bir bölümünden mezun olup YÖK’e bağlı üniversitelerin uygulama ve araştırma merkezlerinden onaylı, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurslardan onaylı; İnsan kaynakları eğitimi sertifikası, personel bordro ve özlük işleri sertifikası, genel muhasebe sertifikası, muhasebe yardımcısı sertifikası, temel muhasebe elemanı sertifikası, muhasebe uygulamaları sertifikası olması gerekiyor.

Bulaşıkçı alımı 2 kişi için şartlar:

En az ilkokul ve en çok lise düzeyinde eğitim veren okulların herhangi bir bölümünden mezun olup 21/6/1927 tarihli ve 1111 sayılı askerlik kanunu veya 16/6/1927 tarihli ve 1076 sayılı yedek subaylar ve yedek askeri memurlar kanunu kapsamına giren ve askerlik hizmetini yaparken 12/4/1991 tarihli ve 3713 sayılı terörle mücadele kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlar sağlık raporu ve terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık yazısı ile durumlarını belgelendiren adaylar başvurabilir.

28 Eylül’de İŞKUR ilan numaraları sayfamızdan yayınlanacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum