Sahil Güvenlik Komutanlığı İşçi Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı İşçi Alımı

Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı 15 Kasım 2016 da 1 işçi alımı duyurdu. Başvurularda son 30 Kasım 2016 tarihi olarak belirtildi.

Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı 15 Kasım 2016 da 1 işçi alımı duyurdu. Başvurularda son 30 Kasım 2016 tarihi olarak belirtildi. Sahil Güvenlik Komutanlığı 15 Kasım 2016 da 1 işçi alımı duyurdu. Başvurularda son 30 Kasım 2016 tarihi olarak belirtildi.

İzmir çalışma ve iş kurumu il müdürlüğü sahil güvenlik ege deniz onarım destek komutanlığı 1 hidrolikçi (Gemi) alınacağını duyurdu. İlk öğretim mezunlarının da başvurabildiği duyuruya şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Hidrolikçi (Gemi) 1 işçi alımı için şartlar : İlkokul mezunu ( 3308 Sayılı Kanun kapsamında Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri, Makine Teknolojileri alanı ( Makine Bakım Onarım ) Hidrolik ve pnömatik Teknolojileri, Mekatronik, Hidrolik ve pnömatik Kontrol ve Enstrümantasyon Teknolojisi, Makine Ustalık Belgesine sahip olması gerekmekte ve 5544 Sayılı Kanun Kapsamında Hidrolik pnömatik mesleki yeterlilik belgesine sahip olması gerekmektedir.
Başvuracak adaylarda aranacak diğer nitelikler: Çok Tehlikeli işlerde çalışmasında engeli bulunmamak. TMY (Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan) Statüde bulunması gerekmektedir.

Talebi alan il şube müdürlüğü İzmir çalışma ve iş kurumu il müdürlüğü çalıştırılacağı işyeri: Sahil güvenlik ege deniz onarım destek komutanlığı meslek adı hidrolikçi (gemi) başvuruda bulunacak adayların belirtilen tarih öncesinde başvuru yapmaları gerekmektedir. İzmir iş ilanları kariyer.

Sahil Güvenlik Komutanlığı İzmir çalışma ve iş kurumu il müdürlüğü sahil güvenlik ege deniz onarım destek komutanlığı 1 işçi alımında alınacak personel bayraklı İzmir de çalışacak olup şahsen başvuru yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.