Sahil Güvenlik Komutanlığı Kamu İşçi Alım İlanı

Sahil Güvenlik Komutanlığı Kamu İşçi Alım İlanı

Sahil Güvenlik Komutanlığı İşçi Alım ilanı 26 Aralık 2016 da yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 04 Ocak 2017 tarihinde son bulacaktır.

Sahil Güvenlik Komutanlığı İşçi Alım ilanı 26 Aralık 2016 da yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 04 Ocak 2017 tarihinde son bulacaktır.

Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Destek Komutanlığı işçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Avadanlık Bakım Onarımcısı ve 1 Kişi Büro İşçisi olmak üzere toplam 2 Engelli işçi istihdam edileceği açıklandı. Başvurular İşkur Üzerinden Belirtilen Tarih aralıklarında yapılacaktır.

Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Destek Komutanlığı 1 Avadanlık Bakım Onarımcısı için şartlar: Mesleki eğitim veren liselerin Makine, Makine Teknolojisi, Makine Bakım Onarım, Motor, Metal, Metal Teknolojisi, Torna, Tesviye, Torna-Tesviye, Elektrik, Elektronik, Mekatronik, Tesisat Teknolojisi, Sıhhı Tesisat, Soğutma Sistemleri, Soğutma ve İklimlendirme, Mobilya ve Dekarasyon, İnşaat, İnşaat Teknolojisi, İş Makinaları Bakım Onarım bölümleri mezunu adaylar başvurabilir. Samsun iş ilanları kariyer.

Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Destek Komutanlığı 1 Büro İşçisi için şartlar: Mesleki eğitimi veren liselerin Bilgisayar, Bilgi İşlem, Bilgisayarlı Muhasebe, Muhasebe ve Finansman, Büro Yönetimi, Muhasebe bölümü mezunu veya lise mezunu olup 3308 Sayılı Kanun kapsamında Bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe alanlarında MEB onaylı sertifikaya sahip olan adaylar başvurabilir.

Adaylardan istenecek belgeler: Öğrenim belgesi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı (Adli sicil kaydı bulunması halinde mahkeme kararları ile birlikte getireceklerdir.), Aslı ibraz edilmek üzere nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi, Açık Engelli Kadroları için 2016 Ortaöğretim KPSS sonuç belgesi, Müracaat edilen iş için istenilen belgeler veya sertifikalar, Askerlik durum belgesi, (Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge.) olması gerekmektedir.

Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Destek Komutanlığı İşçi Alım İlan kılavuzunu incelemek için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.