Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS 60-70 Puanla 15 Devlet Memuru Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS 60-70 Puanla 15 Devlet Memuru Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı Lise ve Lisans mezunu 15 devlet memuru alımı yapacağını ilan etti. Alım KPSS 60-70 puanla yapılacak. 5 Büyükşehir için ilam yayınlanmıştır. Sahil Güvenlik Komutanlığı devlet memur alımı detayları haberimizde…

Sahil Güvenlik Komutanlığı Devlet Memuru Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS 60-70 puanla 15 memur alımları yapıyor. Devlet memur alımı başvuruları 5 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. 5 Farklı Büyükşehir bu alımları yapıyor. Lise ve lisans mezunları başvuru yapabilecek.

Hizmetli alımı 6 kişi; en az lise mezunu olması ve KPSS 60 puan şartı aranmaktadır. Alım Ankara, Samsun, İstanbul, İzmir ve Antalya yapacak.

Uzman alımı 1 kişi; Fakültelerin Kamu Yönetimi bölümü mezunu olmak ve buna ilave olarak YDS’den en az (C) seviyesinde İngilizce sınav notu bulunmak veya uluslararası geçerli sınav notu olup ÖSYM tarafından YDS eşdeğerliği 70 ve üzerinde olarak belirlenmiş olmak. Ankara KPSS 60 puanla alacak.

Uzman alımı 1 kişi; Fakültelerin Uluslararası İlişkiler veya Kamu Yönetimi bölümü mezunu olmak ve buna ilave olarak YDS’den en az (B) seviyesinde İngilizce sınav notu bulunmak veya uluslararası geçerli sınav notu olup ÖSYM tarafından YDS eşdeğerliği 80 ve üzerinde olarak belirlenmiş olmak. KPSS 60 puanla Ankara şehri alacak.

Radyo ve televizyon uzman alımı 1 kişi; Fakültelerin Radyo ve Televizyon, Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu olmak ve buna ilave olarak YDS’den en az (D) seviyesinde İngilizce sınav notu bulunmak veya uluslararası geçerli sınav notu olup ÖSYM tarafından YDS eşdeğerliği 60 ve üzerinde olarak belirlenmiş olmak.

Spiker alımı 1 kişi; Fakültelerin Radyo ve Televizyon, Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu olmak ve buna ilave olarak bu alanda en az 2 yıl spikerlik deneyim sahibi olmak. İzmir KPSS 60 puanla alacak.

Eğitim geliştirme uzmanı alımı 1 kişi; Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi, Eğitim Yönetimi ve Planlaması, Eğitim Yönetimi ve Denetimi, Eğitim Yönetimi ve Denetçiliği bölümlerinden yüksek lisans yapmış olmak. Ankara KPSS 60 puanla alacak.

Yüzme öğretmeni alımı 1 kişi; Fakültelerin Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği veya Antrenörlük Eğitimi (pedagojik formasyon almış olmak şartı ile) bölümü mezunu olmak ve buna ilave olarak en az 2’nci kademe Yüzme Antrenörlüğü ve en az gümüş cankurtaran belgelerine sahip olmak. Antalya KPSS 70 puanla alıyor.

Çevre mühendisi alımı 1 kişi; Fakültelerin Çevre Mühendisliği bölümü mezunu olmak. KPSS 70 puanla Muğla Marmaris alacak.

Avukat alımı 1 kişi; Fakültelerin Hukuk bölümü mezunu olmak ve avukatlık ruhsatına sahip olmak, buna ilave olarak YDS’den en az (D) seviyesinde İngilizce sınav notu bulunmak veya uluslararası geçerli sınav notu olup ÖSYM tarafından YDS eşdeğerliği 60 ve üzerinde olarak belirlenmiş olmak. Ankara KPSS 60 puanla alım yapacak.

Başvuru şekli ve tarihi

Başvurular 5 Ocak 2021 tarihi bitimine kadar Turkiyegovtr/sahil-guvenlik-komutanligi-is-basvurusu internet adresi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır. İnternet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
11 Yorum