Sahil Güvenlik Marmara Ve Boğazlar Onarım Destek

Sahil Güvenlik Marmara Ve Boğazlar Onarım Destek

24 Ağustos 2016 Tarihinde Sahil Güvenlik Marmara Ve Boğazlar Onarım Destek Komutanlığı İstanbul Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Toplam 39 İşçi Alımı Yapılacak.

Sahil Güvenlik Marmara Ve Boğazlar Onarım Destek Komutanlığı İstanbul tarafından 24 Ağustos 2016 tarihinde personel alımı yapılacağı duyuruldu. Daimi olarak belirsiz süreli 39 işçi alımı yapılacak. Duyurular İş Kur İl Müdürlüğün 'ce yayınlandıktan sonra başvurular başlayacaktır.

Başvuru şartları: Boru tesisatçısı gemi alımı için: Mesleki eğitimi veren liselerin Sıhhi Tesisatçılık Alanı; Sıhhi Tesisat-Kalorifercilik-Isıtma,Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme; Tesisat Teknolojisi, Yapı Tesisat Sistemleri, Isıtma ve Doğalgaz Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Isıtma ve Sıhhi Tesisat , Gemi Yapımı Alanı; Gemi Tesisat Donatım bölümleri mezunu adaylar başvurabilir.

Yat Tekne Boyacısı Alımı için: Mesleki eğitimi veren liselerin Kimya Teknolojisi Alanı; Boya Üretimi ve Uygulama, boya teknolojisi; Sınai Boya- Boyacılık ve Yüzey Hazırlama-Sanayi Boya Uygulama Teknolojileri, Otomotiv Boya,Sanayi Boyacılığı ve Uygulama Tekniği,Endüstriyel Boyacılık bölümleri mezunu adaylar başvurabilir.

Elektrikçi alımı için: Mesleki eğitimi veren liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı: Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü, Elektrik-Elektronik Teknisyeni, Elektrik, Elektrik-Elektronik bölümü mezunu adaylar başvurabilir.

Elektrikçi diğer alımı için: Mesleki eğitimi veren liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı: Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü, Elektrik-Elektronik Teknisyeni, Elektrik, Elektrik-Elektronik bölümü mezunu adaylar başvurabilir.

Elektronik Teknisyeni alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Denizcilik Alanı; Gemi Elektroniği ve Haberleşme, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı; Haberleşme Sistemleri, Görüntü ve Ses Sistemleri, Elektrik-Elektronik, Elektronik, Telekomünikasyon bölümleri mezunu adaylar başvurabilir.

Gemi Hidrolikçi alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri ,Makine Teknolojileri Alanı; Makine Bakım Onarım, Hidrolik ve Pnömatik Teknolojileri, Mekatronik, Hidrolik ve Pnömatik, Kontrol ve Enstrümantasyon Teknolojisi, Makine bölüm mezunu adaylar başvurabilir.

Tekne Ustası alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Tekne ve Yat Yapımı, Plastik Teknolojisi,Plastik İşleme, Plastik Kalıp, Kimya Teknolojisi, Kimya bölümlerinden mezun adaylarbaşvurabilir.

Kaynakçı alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Metal Teknolojisi Alanı; Kaynakçılık, Metal İşleri, Gemi Yapımı Alanı; Çelik Gemi Yapımı, Gemi İnşaa bölümleri mezunu adaylar başvurabilirler.

Mekaniker alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanı; Motor/ Motor (Benzinli)/Motor (Dizel) , Denizcilik Alanı; Gemi Makineleri, Makine Zabitliği,Motor bölümleri mezunu adaylar başvurabilirler.

Tekne Onarım işçisi alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Metal Teknolojisi Alanı: Kaynakçılık, Çelik Konstrüksiyon, Metal Doğrama, Gemi Yapımı Alanı;Çelik Gemi Yapımı, Gemi İnşaa bölümleri mezunu adaylar başvurabilirler.

Tesviyeci alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Makine Teknolojisi,Makine, Mekatronik, Torna-Tesviye, Tesviye bölüm mezunu adaylar başvurabilir.

Metal Sac İşleme Ustası alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Metal Teknolojisi Alanı; Çelik Konstrüksiyon, Metal Doğrama, Metal İşleri bölümü mezunları başvurabilir.

Armador işçisi alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Denizcilik;Güverte, Güverte Avlama, Gemi İnşaa, Gemi Yapımı, İş Makineleri Operatörlüğü, İş Makineleri, İş Makineleri Bakım Onarım bölümü mezunu olanlar başvurabilir.

Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni alımı için: Mesleki eğitim veren liselerin Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı; İklimlendirme Sistemleri, Soğutma Sistemleri, Klima Sistemleri ve Merkezi İklimlendirme Sistemleri, Soğutma ve İklimlendirme bölümleri mezunları başvurabilir.

Ölçim Aletleri Teknisyeni alımı için: Mesleki eğitimi veren liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı: Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü, Elektrik-Elektronik Teknisyeni, Elektrik, Elektrik-Elektronik bölümü mezunu adaylar başvurabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.