Sakarya Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Sakarya Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Sakarya Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 25 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Sakarya Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 25 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir. Sakarya Sapanca Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Muhasebeci ve 1 kişi İnşaat Mühendisi olmak üzere toplam 2 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Sapanca Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Muhasebeci için şartlar: Ortaöğretim (lise ve dengi) Muhasebe ve finansman veya muhasebe bölümü olması gerekmektedir. Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS ye girmiş olma sarttır. Başvuracak adayların kişisel durumu Engeli olması gerekmekdir. İş kur iş ilan 00003476731 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 25 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Sapanca Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi İnşaat Mühendisi için şartlar: Yüksek öğrenim kurumlarının Lisans düzeyi Mühendislik fahültesi deniz bilimleri fakültesi tekstil teknik ve tasarım fakültesi İnşaat Bölümleezun olması gerekmektedir. Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS ye girmiş olma sarttır. Başvuracak adayların kişisel durumu Engeli olması gerekmekdir. İş kur iş ila no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 25 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

İlana başvuracakların sayısının fazla olması durumunda talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Sakarya iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Sakarya Sapanca Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 25 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum