Sakarya İş Güvenliği ve Sağlığı Eleman Alımı İş İlanları

Sakarya İş Güvenliği ve Sağlığı Eleman Alımı İş İlanları

Sakarya Serdivan Belediyesi Kamu İş Güvenliği ve Sağlığı Eleman Alım ilanı 31 Temmuz 2017 de yayınladı. Başvuracak Adaylar için başlamış olup 09 Ağustos 2017 de sona erecektir. Alınacak noter kurası ile yapılacaktır.

Sakarya Serdivan İş Güvenliği ve Sağlığı Eleman Alımı 1 kişi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre başvurular 31 Temmuz 2017 itibariyle başlamış olup 09 Ağustos 2017 de sona erecektir. İşkur internet üzerinden başvuru yapılacaktır.

İş Güvenliği ve İş Sağlığı Saha Elemanı için şartlar: İşkur ilan 00003929884 numara ile başvurmaları gerekmektedir. Adaylar Lise ve dengi mezun olması gerek. İş Sağlığı ve İş Güvenliği sertifikasına sahip olması gerek.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Talep Daimi iş gücü talebi olup sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Merkezi alım kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Talebe başvurmak için Engelli olmak gerekmektedir. Talebe başvuruda bulunan kişilerin tercih edilen kadro için aranan başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

Söz konusu kura çekimi 18 Ağustos 2017 tarih ve 10:00'de Sakarya Serdivan Belediyesi Ercümen Salonunda Noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.