Sakarya Karasu Belediyesi Personel Alıyor

Sakarya Karasu Belediyesi Personel Alıyor

Sakarya Karasu Belediye Başkanlığı Personel alacağını açıkladı. Başvuracak adaylar iş kurumu üzerinden 06 Ekim 2017 ile 16 Ekim 2017 tarihleri arasında başvuru gerekmektedir.

Karasu Belediye Başkanlığı İş Kurumu Üzerinden Personel alımı 06 Ekim 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar belediyeye Jeodezi ve Fotogrametri Harita Geomatik Personeli olarak alınacaktır. Adaylarda KPSS 60 şartı aranmaktadır.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir).

Jeodezi ve Fotogrametri Harita Geomatik Personeli Personel 1 kişi için şartlar: Lisans mezunu olması şart. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004049343 numara ile İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen veya İnternetten 16 Ekim 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvurmaları gerek.

Başvuracak personel 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı(KPSS) sonuçları geçerli olup 2016 KPSSP3 puan türünden en az 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi, talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar ve yeni yedek aday alım yapılır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.