Samsun Belediyesi İşçi Alımı

Samsun Belediyesi İşçi Alımı

Samsun Ondokuzmayıs Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 14 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Samsun Ondokuzmayıs Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Motor Yenileştirmeci 1 kişi Kamyon Şoförü olmak üzere toplam 2 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Ondokuzmayıs Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 2 kişi Genel için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, En çok Lisans ( Üniversite ) olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003498760 ve 00003498759 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 14 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 20 Aralık 2016 tarihinde Saat 15: 00 da Samsun Ondokuzmayıs Belediye Başkanlığı Fen İşleri Topantı Salonunda Yapılacak. 14 Aralık 2016 Terihine Kadar İstenen Belgeyi Ondokuzmayıs Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Samsun iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Samsun Ondokuzmayıs Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 14 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.