Samsun Büyükşehir Belediyesi Kamu İşçisi Alımı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Kamu İşçisi Alımı

Samsun Büyükşehir Belediyesi (SASKİ Genel Müdürlüğü) tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Daimi olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 17 Temmuz 2017 Pazartesi tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar, başvurularını İŞKUR res

Samsun Büyükşehir Belediyesi (SASKİ Genel Müdürlüğü)’nce personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi İş Makineleri Bakım Ve Onarımcısı unvanıyla kamu işçisi olarak Daimi(Tam Süreli) süreyle istihdam edileceği açıklandı.

Başvurular 17 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Başvuracak adaylar 00003888126 iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya Samsun Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 'ne giderek başvuru yapabilirler.

İş Makineleri Bakım Ve Onarımcısı alımı için: Adayların ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak adayların iş makinası bakım ve onarımcı belgelerini yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Loder, Bekoloder, Ekskovatör, Dozer, Greyder ve iş makinalarının bakım ve onarımlarını yapılmaları istenmektedir. Adaylarda ayrıca 3 yıl deneyim süresi aranmaktadır.

İşe alımlar kurayla gerçekleştirilecektir. Kura, 25 Temmuz 2017 tarihinde saat 10’da Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde çekilecektir. İstihdam edilen personele; aile yardımı, tahsil yardımı, doğum yardımı, evlenme yardımı, ölüm yardımı, afet yardımı gibi sosyal ödenekler sağlanacaktır.

Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.