Samsun Devlet Opera Balesi 10 Kamu Personeli Alımı

Samsun Devlet Opera Balesi 10 Kamu Personeli Alımı

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü tarafından yayınlanan 17 Ağustos 2017 tarihli ilanda toplamda 10 memur alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular 17 Ağustos 2017 tarihi itibariyle başlamış olup 24 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Adaylarda arana

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü 17 Ağustos 2017 tarihinde yayınladığı personel alımı ilanında 6 Koro Sanatçısı, 2 Orkestra Sanatçısı, 2 Sanatsal Yardımcı Eleman kadrolarına toplamda 10 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 24 Ağustos 2017 tarihine kadar istenilen belgelerle beraber Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü İlkadım/Samsun adresine şahsen veya posta yoluyla başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru sırasında istenilen belgeler; başvuru dilekçesi, diploma aslı, fotoğraf, kimlik fotokopisi, adli sicil raporu ve bilgisayar sertifikası olarak belirtilmiştir.

Sanatsal Yardımcı Eleman alımı için; en az lise mezunu olmak, genel olarak bilgisayar donanımı, yazılımı ve işletimi konularında belge ve deneyim sahibi olmak ve bir yabancı dili iyi derecede bilmek olarak belirtilmiştir.

Orkestra Sanatçısı ve Koro Sanatçısı alımında adaylarda aranan şartlar; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde yer alan genel şartları taşımak, müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi veya konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmak gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.