Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Memur Alımı

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Memur Alımı

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Memur Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 14 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Memur Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 14 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir. Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Memur alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Büro Memuru (Genel) olarak istihdam edileceği duyuruldu.

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Memur için şartlar: 4 Yıllık Öğrenim Veren Lisans Mezunu olması ve 2016 EKPSS girmiş olan durumu uyan adaylar İş kur iş ilan 00003461719 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 14 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel Taleplerde 2016 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı ) sonuçları geçerli olup; Taleplere EKPSS sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

İlana başvuracakların sayısının fazla olması durumunda talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Samsun iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Memur istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Engelli olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 14 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.