Sanayi Bakanlığı 50 Yaş Şartıyla Açıktan Memur Alımı Online Başvuru

Sanayi Bakanlığı 50 Yaş Şartıyla Açıktan Memur Alımı Online Başvuru

Sanayi ve teknoloji Bakanlığı tarafından Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı için 50 yaş şartıyla kamu memur alımı başvuruları alınıyor. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından “Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı” namına 4/B sözleşmeli kamu personel alımı yapılıyor. 50 yaş şartıyla açıktan ve kamudan olmak üzere başvurular online olarak alınıyor. İşte sürece dair tüm detayları bulabileceğiniz haberimiz.

Kamu memur alımı şartları nelerdir?

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı kamu memur alımı başvuruları Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı gerek açıktan gerekse kamudan olmak üzere iki farklı şekilde olabilecektir. Bu kapsamda;

Açıktan başvurularda 657 sayılı DMK’daki şartları taşımak, özel sektörde ve/veya kamuda mesleği ile ilgili alanlarda en az beş yıl fiilen çalışmış olmak ve Yabancı dilden en az 60 almak şartı var.

Kamudan başvurularda 657 sayılı DMK’daki genel şartları taşımak, kamu Kurum ve kuruluşlarında veya özel sektörde şu alanlardan en az beş yıl fiilen çalışma şartı var: Proje Üretimi, Tasarımı ve Yönetimi, Planlama, Programlama, Strateji Geliştirme, Strateji Yönetimi, İzleme ve Değerlendirme, Tanıtım, Danışmanlık, Araştırma-Geliştirme, Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Finansman, İnsan Kaynakları Yönetimi alanlarından biri yeterli. Yaş itibarıyla da 1 Ocak 2022 tarihinde 50 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

Sözleşmeli personel alımı mezuniyetler

İletişim Fakültelerinin herhangi bir lisans programı mezunları 1 kadro için, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin herhangi lisans mezunları 1 kadro için, Endüstri Mühendisliği lisans mezunları da 1 kadro için başvuru yapabilecek. İşte başvuru tarihleri:

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı memur alımı başvuru süreci

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde gerek açıktan olmak üzere gerekse kamudan adayların başvuru yapabileceği memur alımı süreci 1 Temmuz 2022 tarihi itibarıyla tamamlanıyor. Bakanlık bünyesinde Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı için 4/B sözleşmeli uzman personel alımı başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı da şu şekildedir:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/sanayi-bakanligi-memur-alimi.20220601110144.pdf 

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum