Sanayi Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Açıklandı! (KPSS Yok)

Sanayi Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Açıklandı! (KPSS Yok)

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda sözleşmeli kadroda 4 personel alınacağı açıklanmıştır.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 sözleşmeli bilişim personeli alınacağı açıklanıştır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

Sanayi Bakanlığı personel alımı başvuru yeri ve zamanı

Adaylar başvurularını 13 Aralık 2021 tarihine kadar elektronik ortamda e-Devlet – Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresine yapacaklardır.

Hangi unvanda kaç personel alınacaktır

1 Yazılım Geliştirme Uzmanı (Java), 1 Yazılım Geliştirme Uzmanı (.NET), 1 Sistem Uzmanı ve 1 Bilgi Güvenliği Uzmanı alınacaktır.

bilisim-personeli.jpg

Personel alımında adaylarda aranan ortak şartlar nelerdir

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.
  • Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden, bunların dışında fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak.
  • 2020 veya 2021 yıllarında yapılan KPSS sınavından puan almış olmak (KPSSP3 puanı 70’in altında olan ya da KPSS belgesi bulunmayan adayların KPSS puanlarının 70 sayılacaktır)
  • Kılavuzda yer alan diğer özel nitelikleri taşımak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.