Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Açıktan Sözleşmeli 4/B Memur Alımı Başladı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Açıktan Sözleşmeli 4/B Memur Alımı Başladı

Kamu personeli alımı başvuruları başladı. Açıktan veya kamudan adayların başvuru yapabileceği memur atamasına dair tüm süreci ve detayları İş İlanları Kariyer olarak bu haberimizde hazırladık. İşte başvurular.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde olmak üzere açıktan veya kamudan adayların başvuru yapabileceği kamu personel alımı başvuruları alınmaya başladı. Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı sözleşmeli uzman personel alım ilanı için başvurular alınıyor. Kimler Bakanlık bünyesinde memur atamasına başvurabilir? İŞ İLANLARI KARİYER olarak sürece dair tüm detayları ve başvuru tüm hususları bu haberimizde hazırladık. İşte başvurular ve tüm süreç.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı memur alımı şartları nelerdir?

Açıktan memur alımına başvuru için adayların 657 sayılı DMK’daki şartları taşıması, özel sektörde ve/veya kamuda mesleği ile ilgili alanlarda en az 5 yıl fiilen çalışmış olması, YDS’den kılavuzda belirtilen dillerde ne az 60 puana sahip olması gerekiyor.

Kamudan memur alımına başvuru için 657 DMK 48. Maddesindeki şartlara haiz olması, kamu Kurum ve kuruluşlarında veya özel sektörde aşağıda yer alan alanlardan en az birinde en az 5 yıl fiilen başarılı olarak çalışmış olması gerekiyor. İşte alanlar:

Proje Üretimi, Tasarımı ve Yönetimi, Planlama, Programlama, Strateji Geliştirme, Strateji Yönetimi, İzleme ve Değerlendirme, Tanıtım, Danışmanlık, Araştırma-Geliştirme, Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Finansman, İnsan Kaynakları Yönetimi alanları. 1 Ocak 2022 itibarıyla 50 yaşını doldurmamış olması gerekiyor.

Memur alımı mezuniyet şartları

İletişim Fakültelerinin herhangi bir lisans programından mezun olanlar için 1 kadro, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin herhangi bir lisans programından mezun olanlar için 1 kadro, Endüstri Mühendisliği lisans programından mezun olanlar için 1 kadro bulunuyor. İşte süreç:

Kamu personel alımı başvuruları

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı açıktan veya kamudan memur alımına başvuru için adaylar 1 Temmuz 2022 tarihine kadar aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden iş ve işlemlerini yapabilirler. Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı sözleşmeli uzman personel alım ilanına dair başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı.

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/sanayi-bakanligi-memur-alimi.20220601110144.pdf 

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum