Şanlıurfa Haliliye Kaymakamlığı 3 Personel Alımı 2016

Şanlıurfa Haliliye Kaymakamlığı 3 Personel Alımı 2016

22 Mart 2016 Tarihinde SYDV Şanlıurfa Haliliye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 5 Nisan 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Şanlıurfa İli Haliliye İlçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 22 Mart 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Başvurular internet ortamında çevrimiçi olarak 5 Nisan 2016 tarihine kadar, istenen evrakların kuruma teslimi ise 8 Nisan 2016 günü mesai bitiminde sona ereceği duyuruldu.

Şanlıurfa Haliliye SYDV 3 Kişi Büro Görevlisi alınması için istenen özel şartlar ise şöyle belirlenmiştir: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Mülakatın yapılacağı gün 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak. Erkekler için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, askerlik ile ilişkisi bulunmamak. Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak.

İktisadi ve idari bilimler fakültesi, siyasal bilgiler fakültesinden veya herhangi birinden mezun olmak. Yabancı dil bilmek, Bilgisayarı( word, exel) kullanmayı iyi derecede bilmek ve bilgisayar işlenmenliği veya operatörlüğü sertifasına sahip olmak. B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanmak İlan tarihi itibariyle son bir yıldır Şanlıurfa merkez ilçelerinde (haliliye, eyyübiye, karaköprü) ikamet ediyor olmak ve resmi olarak belgelendirmek. İlgili Vakfa atanma durumunda merkezi memur atamaları hariç en az 5 (beş) yıl süreyle çalışmak zorunludur. Atanan personelin bu zaman zarfı içinde başka bir vakıfa transfer olma talebi olmayacaktır. Adayların 2014 veya 2015 yıllarına ait KPSS p3 puan türünden en az 60 ve üzeri puan almak. KPSS ‘den aldığı puanın %50 `si ile mülakat puanın %50 ‘si ile ortaya çıkacak toplam başarı puanı ile başarı puanları ortalama olarak alınacak. Kimler mülakata girebilecek: evrakları sağlam ve düzgün olan başvuranlar arasında KPSS puanı en yüksekten başlayarak 15 kişi çağırılacağı bildirildi.

Başvuru işlemini internet üzerinden yapan adaylar İstenen belgeleri ilgili Kaymakamlığa teslim etmeleri gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum