Şanlıurfa Sosyal Yardımlaşma Vakfı Memur Alımı

Şanlıurfa Sosyal Yardımlaşma Vakfı Memur Alımı

Şanlıurfa Birecik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 1 Sosyal Yardım ve İnceleme Memur alım ilanı yayınladı. Son başvuru tarihi 17 Temmuz 2017 olarak belirtilirken evrak son teslim tarihi 18 Temmuz 2017 olarak açıklandı. Şanlıurfa Birecik başvuru şartl

Şanlıurfa Birecik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 1 Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru için bir ilan yayınladı. İstihdam edilen memur belirsiz süreli olarak çalıştırılacaktır.

Başvurular Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden istenilen belgeleri 18 Temmuz 2017 tarihine teslim etmek kaydıyla online olarak yapılacaktır. İlan için son başvuru tarihi 17 Temmuz 2017 olarak açıklanmıştır.

Şanlıurfa Birecik memur alımında istenilen belgeler; Nüfus cüzdanı fotokopisi, son 6 ay içerisinde çektirilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf, 2015 veya 2016 yılındaki KPSSP3 sınav sonuç belgesi fotokopisi, adli sicil belgesi, diploma fotokopisi, bilgisayar yeterlilik durumunu gösterir belge, özgeçmiş, askerlik durum belgesi, sağlık raporu ve iletişim belgeleri olarak listelenmiştir.

Başvuru için adaylarda aranan şartlar; 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Kamu Yönetimi, Sosyoloji, PDR, Sosyal Hizmetler bölümünden mezun olmak tercih sebebidir), 2015 veya 2016 KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak veya bilgisayar dersi aldığını belgelemek gerekmektedir.

Ayrıca erkek olmak, son bir yıl içerisinde Birecik ilçesinde ikamet ediyor olmak, görevini devamlı yapmasına engel olacak bir sağlık problemi olmamak, iyi derece Microsoft Office kullanabilmek şartları da gerekmektedir.

İstihdam edilen personel daimi olarak çalıştırılacak olup personelin sosyal iletişim becerisine sahip olması istenmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.