Sapanca Belediyesi 2 Kamu İşçisi Alımı

Sapanca Belediyesi 2 Kamu İşçisi Alımı

Belediyeler-Sapanca Belediye Başkanlığı işçi alım ilanı 13 Temmuz 2017 Perşembe tarihinde yayınlandı. Başvurular, 13 Temmuz 2017 Perşembe tarihi itibariyle başlamış olup 24 Temmuz 2017 Pazartesi tarihinde sona erecektir. Şoför-Yük Taşıma alımı için adayla

Sapanca Belediye Başkanlığı 13 Temmuz 2017 Perşembe tarihinde personel alımı yapacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Şoför-Yük Taşıma olarak istihdam edileceği belirtildi.

Başvuracak adaylar ilanda belirtilen iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri üzerinden başvurularını yapabilirler.

İlana başvurmak için, 00003898903 iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesine veya Sakarya Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 'ne 24 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

2 Şoför-Yük Taşıma alımı için adaylarda aranan şartlar: Adayların ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Başvuru yapmak isteyen adayların “Şoför-Yük Taşıyıcı” mesleğinde ve “E Sınıfı” ehliyette en az 15 yıl deneyime sahip olmaları gerekmektedir. Bu deneyimin değerlendirilmesinde ehliyet alış tarihi değerlendirilecektir.

Adaylarda ikamet şartı da aranmaktadır. Tercih edilen ikamet ilçeleri arasında sadece Sapanca yer almaktadır. İşe alımlar kurayla gerçekleştirilecek olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 1 Ağustos 2017 tarihinde saat 09:30’da Sapanca Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’nde kura çekimi gerçekleştirilecektir.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Türkiye İş Kurumunun ve Sapanca Belediyesi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.