Sarıgöl Sulama Birliği Memur alımı Haziran

Sarıgöl Sulama Birliği Memur alımı Haziran

Sarıgöl Sulama Birliği Başkanlığı 09 Haziran 2017 de işçi alacağını duyurdu. KPSS 6 puan isteyen ilana başvurular başlamış olup 02 Haziran 2017 de son bulacaktır. Alınacak personel Manisa adresine alınacak olup çalışma adresi aynıdır.

Manisa Salihli Sarıgöl Sulama Birliği 09 Haziran 2017 de işçi alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 19 Haziran 2017 tarihine kadar aşağıda belirtilen iş ilan numaraları ile başvura bilirler. KPSS 60 puan istenmektedir.

İlana başvuracak adaylar iş kur ilan 00003839890 numarası ile başvuracak olup son başvuru tarihi 19 Haziran 2017 olarak açıklanmıştır. Bu ilana başvuracak adaylar kişisel durumu normal olanlarla birlikte ve TMY olanlar da başvurabilir. Alınacak işçiye 4857 sayılı iş kanunu hakları verilecektir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Muhasebe Yetkilisi 1 kişide aranacak şartlar : Meslek Yüksek Okulu Önlisans Maliye ve Muhasebe bölümleri olması, B A2 sınıfı sürücü belgesine sahip ve Çalışma adresi Sulama Birliği Sulama Sahası, İli, İlçesi ve köyleri olarak açıklanmıştır.

Taleple ilgili olarak 4857 Sayılı İş Kanun Hakları geçerli olacaktır. Alınacak personeller Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında tüm başvurular noter kurasına alınarak açık iş sayısının 3 katı asil, açık iş sayısının 3 katı yedek noter kurası çekilmek suretiyle mevzuat kapsamında alımlar gerçekleştirilecektir.

Bu kapsamda müracaat eden adayların tamamı düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı; kura veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.