Sarıkız Sulama Birliği İşçi Alımı

Sarıkız Sulama Birliği İşçi Alımı

Sarıkız Sulama Birliği Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 8 kişi olarak açıklandı. Başvurular 19 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Manisa Sarıkız Sulama Birliği Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 8 kişi Çiftçi ( Tarla ürünleri zirai sulamacı ) olarak istihdam edileceği açıklandı.

Sarıkız Sulama Birliği Sözleşmeli 8 kişi Çiftçi ( Tarla ürünleri zirai sulamacı ) İşçisi Genel için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, En çok Ön Lisans mezunu olması gerekmektedir. Tarımsal sulama (zirai sulamacı) alanında en az 1 (bir) yıl deneyim sahibi olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003504847 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 19 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların aşağıdaki sertifikalara sahip olması gerekmektedir. Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 28 Aralık 2016 tarihinde Saat 09: 00 ile 18:00 arasında Saruhanlı Noterliği Salonunda Yapılacak. 19 Aralık 2016 Terihine Kadar İstenen Belgeleri Teslim Etmeleri gerekmektedir.

Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Manisa iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Manisa’da istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 19 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.