SASKİ Memur İşçi Alımı İş İlanları

SASKİ Memur İşçi Alımı İş İlanları

SASKİ Haziran Kamu Memur İşçi Alım ilanı 29 Haziran 2017 de yayınladı. Alınacak Personel Lise mezunu olacağı açıklandı. Başvurular 29 Haziran 2017 de başlamış olup 10 Temmuz 2017 de sona erecektir.

Sakarya Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün Lise Mezun Bilgisayarlı Muhasebe elemanı, İş Makineleri motor ve aktarım organları bakım ve onarımcısı ve Elektrik Teknisyen olarak alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 29 Haziran 2017 itibariyle başlamış olup 10 Temmuz 2017 de sona erecektir.

Elektrik Teknisyeni 1 kişi için: iş kur ilan 00003865262 numarası ile 10 Temmuz 2017 tarihine kadar İnternet işkurdan veya işkur adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Adayların Ortaöğretim (Lise ve Dengi) kurumlarının Elektrik, Elektrik - Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Haberleşme  ve Otomotiv Elektriği programlarının herhangi birinden mezun ve meslekte en az beş (5) yıl deneyim kazanmış olmaları gerekmektedir. Söz konusu bu deneyim için nihai listeye giren adaylar deneyim kazanmış oldukları işyerlerinden “Çalışma Belgesi” ve “SGK Hizmet Dökümü” istenecektir.

Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı 1 kişi için: iş kur ilan 00003865287 numarası ile 10 Temmuz 2017 tarihine kadar İnternet işkurdan veya işkur adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Adayların Ortaöğretim (Lise ve Dengi) kurumlarının Muhasebe, Muhasebe ve Finasman, Bilgisayarlı Muhasebe programlarının herhangi birinden mezun ve meslekte en az beş (5) yıl deneyim kazanmış olmaları gerekmektedir. Söz konusu bu deneyim için nihai listeye giren adaylar deneyim kazanmış oldukları işyerlerinden “Çalışma Belgesi” ve “SGK Hizmet Dökümü” istenecektir.

İş Makineleri motor ve aktarım organları bakım ve onarımcısı 1 kişi için: İşkur ilan 00003865223 numara ile başvurmaları gerekmektedir. Adayların Ortaöğretim (Lise ve Dengi) kurumlarının Makine Teknolojisi, Makine, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Motor, Makine Bakım Onarım programlarının herhangi birinden mezun ve meslekte en az beş (5) yıl deneyim kazanmış olmaları gerekmektedir. Söz konusu bu deneyim için nihai listeye giren adaylar deneyim kazanmış oldukları işyerlerinden “Çalışma Belgesi” ve “SGK Hizmet Dökümü” istenecektir.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Talep Daimi iş gücü talebi olup sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Taleplerde 2016 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı ) sonuçları geçerli olup Taleplere EKPSS sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.