Savunma Sanayi 67 Memur Alımı

Savunma Sanayi 67 Memur Alımı

Savunma Sanayi Müsteşarlığı 4 Ağustos 2017 tarihinde 67 memur alım ilanı yayınladı. Başvurular 4 Ağustos 2017 tarihi itibariyle başlamış olup 28 Ağustos 2017 tarihinde mesai bitiminde sona erecektir. Savunma Sanayi 67 memur alımı için adaylarda aranan şar

Savunma Sanayi Müsteşarlığı tarafından 18 Elektrik-Elektronik Mühendisi, 13 Makine Mühendisi, 8 Bilgisayar/Yazılım Mühendisi, 6 Uçak/Uzay/Havacılık ve Uzay Mühendisi, 5 Endüstri Mühendisi, 7 Metalurji ve Malzeme Mühendisi, 1 Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisi, 1 Kimya Mühendisi, 1 Fizik Mühendisi, 7 Proje Asistanı, 5 Yönetici Asistanı olmak üzere toplamda 67 memur alım ilanı yayınlandı.

Başvurular 4 Ağustos 2017 tarihi itibariyle başlamış olup 28 Ağustos 2017 tarihinde mesai bitiminde sona erecektir. Başvurular, istenilen belgelerle birlikte Savunma Sanayi Müsteşarlığı resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru sırasında istenilen belgeler; özgeçmiş, vesikalık fotoğraf, öğrenim belgesi, uluslararası geçerliliği olup dil yeterliliği bakımından YDS seviyesine denk sınav sonucu olarak belirtilmiştir.

Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. Maddesinde yer alan genel şartları taşımaları gerekmektedir. İstihdam edilecek personel kadro karşılıksız sözleşmeli personel olarak çalıştırılacaktır.

Yönetici asistanı alımı için: 2016 ve 2017 yıllarında yapılan KPSS P3 puan türünden en az 60 ve İngilizce alanında en az E seviyesi (en az 50 puan) alması gerekmektedir. En az dört yıllık eğitim veren üniversitelerin Halkla İlişkiler, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Kültürü ve Edebiyatı, Alman Dili ve Edebiyatı, İtalyan Dili ve Edebiyatı gibi bölümlerden mezun olmak gerekmektedir.

Proje Asistanı alımı için: 2016 ve 2017 yıllarında yapılan KPSS P1 puan türünden en az 65 puan ve İngilizce alanında en az D seviyesi (en az 60 puan) almış olmak gerekmektedir. En az dört yıllık eğitim veren fakültelerin Bilgi ve Belge Yönetimi, Kütüphanecilik, Arşivcilik, İstatistik, Biyoloji, Fizik, Kimya, Muhasebe ve Finansal Yönetim gibi bölümlerden mezun olmak gerekmektedir.

Mühendis alımları için: Belirtilen fakültelerden mezun olmak, 2016 ve 2017 yıllarında yapılan KPSS P1 puan türünden en az 70 puan ve İngilizce alanında en az C seviyesi (en az 70 puan) almış olması şartlar arasında yer almaktadır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.