Savunma Sanayi Müsteşarlığı 35 Personel Alımı 2017

Savunma Sanayi Müsteşarlığı 35 Personel Alımı 2017

Savunma Sanayi Müsteşarlığı Personel Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 35 kişi olarak açıklandı. Başvurular 17 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir.

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P93 60 puanı bulunuyor olması, KPSS P3 60 puanı bulunuyor olması ve KPSS P1 65 ve 70 Puan olması ve KPSS puan sıralamasına göre mülakat (Sözlü) sınavla 35 personel alınacaktır. Alınacak Personel sayısı 25 (yirmibeş) Proje Mühendisi, 5 (beş) Proje Asistanı ve 5 (beş) Yönetici Asistanı olmak üzere toplam 35 (otuzbeş) adet olarak açıklanmıştır.

Başvuru yeri ve şekli: Adaylar başvurularını Müsteşarlığın internet adresindeki sınav başvuru ekranında tanımlı olan bilgileri eksiksiz doldurarak belirtilen belgeleri son başvuru tarihi olan 17 Şubat 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar (saat: 18:00) sisteme yükleyeceklerdir.

Başvuracak adaylarda aranacak okul türleri: Makine Mühendisliği Mekatronik Mühendisliği Endüstri Mühendisliği Uçak Mühendisliği Uzay Mühendisliği Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bilgisayar Yazılım Mühendisliği Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Gemi İnşaat ve Gemi Makineleri Mühendisliği Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği Gemi Makineleri Mühendisliği, Bilgi ve Belge Yönetimi, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Kütüphanecilik, Arşivcilik, Dokümantasyon ve Enformasyon, Matematik, İstatistik, Biyoloji, Fizik, Kimya, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret, Uluslararası Ticaret, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümleri Mezunu olması gerekmektedir.

Başvuracaklardan istenen belgeler: Özgeçmişi (Adı, soyadı, öğrenim safahatı (lise, lisans, yüksek lisans vb. öğrenim yılları ifade edilecektir) aile durumu, iş tecrübeleri, sahip olduğu sertifikaları, hobileri gibi bilgileri içerecek şekilde düzenlenmiş olarak ) Son 6 aya ait 4,5x6 ebadında vesikalık fotoğrafı, Öğrenim belgesi ve Yükseköğretim Kurulu denkliği belgesi (Yükseköğretim Kurulu denkliği ile başvuran adaylar için),  Uluslararası geçerliliği olup, dil yeterliliği bakımından YDS seviyesine denkliği ÖSYM tarafından kabul edilen puanla başvuruda bulunulması halinde ilgili belgeyi, Eksik belge, bilgi ve koşulları uymadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacak ve bu adaylar sınava çağrılmayacak ve Sınava ilişkin tüm belgeler elektronik ortamda alınacaktır. Ankara iş ilanları kariyer.

Sınav ile ilgili bilgi almak isteyenler için Sınav ile ilgili bilgi, Savunma Sanayii Müsteşarlığı Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığı’nın (312) 411 92 81 veya (312) 411 96 64 numaralı telefonlarından temin edilebilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum