Sayıştay 7 Sözleşmeli Personel Başvuruları Başlıyor

Sayıştay 7 Sözleşmeli Personel Başvuruları Başlıyor

Kamu personeli alımı dahilinde yayımlanan Sayıştay iş ilanları Resmi Gazeteden ilan edildi. 15 Nisan 2021 itibari ile yayımlanan başvuru kılavuzuna göre sözleşmeli olmak üzere 7 kişilik görevlendirme yapılacağı açıklandı. Detaylar haberimizde…

Kadrolu ve sözleşmeli kamu personeli alımı kapsamında yayımlanmaya devam eden memur alımı duyuruları dahilinde güncel bir istihdam ilanı açıklandı. Sayıştay tarafından yapılacağı ifade edilen alımlar için özel başvuru şartları belli oldu.

Sayıştay İş İlanları

Nisan 2021 dahilinde istihdam başvurularını kabul edecek olan Sayıştay iş ilanları başvurularında görev hakkı kazanan adayların; T.C. Sayıştay Başkanlığı, Bilgi İşlem Birim Başkanlığında istihdam edileceği duyuruldu.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Sayıştay toplamda 7 kişilik alım yapacak olup; Bilişim Personeli Pozisyonu başlığı altında; 2 kişilik kontenjan ile Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Kıdemli Siber Güvenlik Uzmanı, 1 Kıdemli Sistem Uzmanı, 2 İş Zekâsı Uzmanı ve ayrıca 1 Ağ Uzmanı olmak üzere alım yapacaktır.

Başvuru Şartları

Sayıştay Bilişim Personeli genel başvuru şartları için adayların güncel olmak üzere KPSS P3 puanı sunmaları gerekmektedir. Puan belgesi teslim etmeyen adaylar için KPSS 70 ve Yabancı Dil Sınav Puanı da 0 olarak hesaplanacaktır.

Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Ve Elektronik Mühendisliği Ve Endüstri Mühendisliği mezunlarının başvuru yapacakları alımlar için kodlama dili ve yazılım alanına özgü özel başvuru şartları başvuru kılavuzunda detaylandırılmaktadır.

Başvuru Süreci

Adaylar 19 Nisan 2021 tarihinden itibaren 3 Mayıs 2021 tarihine kadar T.C. Sayıştay Başkanlığı, İnönü Bulvarı (Eskişehir Yolu) 06520 No:45 Balgat/Çankaya/Ankara adresine başvuru yapabilecektir. Başvurular şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.