Şehir Hastanesi Kamu Personeli Alımları Başlıyor! En Az Lise

Şehir Hastanesi Kamu Personeli Alımları Başlıyor! En Az Lise

Üniversite hastanesine sözleşmeli statüde kamu personeli memur alımları için başvurular alınacak. En az lise mezunu olmak üzere KPSS taban puan istenmeyen başvurular için detayları ve tüm şartları bu haberimizde bulabilirsiniz.

Üniversite kamu personeli alımları kapsamında 20 kadroya sözleşmeli memur alımı için süreç başlıyor. Üniversite hastanesi kapsamında Trabzon ili iş ilanları bünyesinde Karadeniz Teknik Üniversitesi KTÜ sözleşmeli 20 memur alacak. Şehir hastanesine kamu personeli alımları başvuru süreci başlıyor. Üniversite hastanesi personel alımları için lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar KPSS taban puansız başvuru yapabilecek.

KPSS Taban Puan Yok

Ortaöğretim mezunları 2020 KPSSP94, Önlisans mezunları 2020 KPSS93; Lisans mezunları 2020 KPSS KPSSP3 puan türü esas alınarak sıralama ile alım yapılacaktır. Taban puan şartı bulunmuyor.

Kontenjanlar ve Mezuniyetler

10 Hemşire alımı için Sağlık Yüksekokulu (Lisans) Hemşirelik Bölümü mezunu olmak gerekiyor.

4 Hemşire alımı için Ortaöğretim Kurumları Hemşirelik Bölümü mezunu olmak gerekiyor.

3 Hemşire alımı için Ortaöğretim Kurumları Hemşirelik Bölümü mezunu olmak. Herhangi bir sağlık kuruluşunda en az 1 yıl Servis Hemşireliği yapmış olmak ve bunu belgelendirmek gerekiyor.

1 Sağlık Teknikeri alımı için Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (Önlisans) ATT (Acil Tıp Teknikerliği) Bölümü veya Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (Önlisans) İlk ve Acil Yardım Bölümü mezunu olmak ve Üniversite Hastanesi Acil Servisinde en az 3 yıl çalışmış, Tıbbi KBRN (Kimyasal Biyolojik Radyasyon ve Nükleer) eğitimine katılmış olmak ve bunu belgelendirmek gerekiyor.

1 Röntgen Teknisyeni alımı için Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikerliği Bölümü mezunu olmak gerekiyor.

1 Röntgen Teknisyeni alımı için Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikerliği Bölümü mezunu olmak ve Üniversite Hastaneleri Girişimsel Radyoloji Ünitesi Endovasküler Serebral Anevrizma ve Akut İnme Trombektomi İşlemlerinde en az 5 yıl çalışmış olmak gerekiyor.

Başvuru Genel Şartları

1 Başvuracak adaylar 657 sayılı kanunun 48.maddesinde belirtilen şartları taşıması gerekiyor. Bunlar T.C. vatandaşı olmak, 35 yaş şartı, askerlikle ilişiği olmamak gibi genel hususlardır.

Başvuru Süreci

Adaylar başvurularını 5 Nisan'dan sonra 19 Nisan 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir. Başvurular sadece online olarak üniversite internet sitesi üzerinden yapılabilecektir.7

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum