Şehir Hastanesi Sözleşmeli Memur Alımı Yapıyor! KPSS Puan Şartı Yok

Şehir Hastanesi Sözleşmeli Memur Alımı Yapıyor! KPSS Puan Şartı Yok

Kamu üniversitesine memur, personel alımları kapsamında başvurular alınıyor. Bu haberimizde sözleşmeli kamu personeli alımı bünyesinde 20 kadroya dair detayları hazırladık. İşte başvurular ve tüm şartlar.

2021 yılı kamu hastanelerine memur alımları kapsamında KPSS puan şartı aranmadan 20 kadroya yeni başvurular için süreç 2 Nisan'da tamamlanıyor. Hatay ili iş ilanları kapsamında Mustafa Kemal Üniversitesine 20 hemşire alımına dair başvuru bilgilerini hazırladık. İşte şehir hastanesi sözleşmeli memur alımı detayları ve süreç.

Başvuru Süreci

Adaylar başvurularını 2 Nisan 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir. Başvurular online olarak üniversite internet adresi üzerinden e-Devlet şifreleri ile yapılabilecektir. Adayların başvurular esnasında Öğrenim belgesi, KPSS sonuç belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Fotoğrafı sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

Kontenjanlar

Başvurular için adayların hemşirelik lisans bölümü mezunu olması gerekiyor. 20 hemşire alımı kontenjanına başvurular alınıyor. KPSS şartı olarak puan istenmemektedir. Sadece 2020 KPSS’ye girmiş ve geçerli bir KPSS puanına sahip olmak gerekiyor.

Başvuru Genel ve Özel Şartları

Başvurular için adayların 657 DMK'da yer alan genel başvuru şartlarının yanı sıra özel şartları da taşıması gerekiyor. T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak gibi hükümlerin yanı sıra genel başvuru şartları da var. Başvuru kılavuzundan tüm detaylara ayrıca ulaşabilir ve başvuru bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.