Şekerbank 2021 Personel Alımı İlanları Yayımlandı

Şekerbank 2021 Personel Alımı İlanları Yayımlandı

Şekerbank’a yeni personel alımları için başvuru ilanları yayımlandı. Şekerbank banka personeli alım başvuru illeri ve tüm detayları bu haberimizde bulabilirsiniz.

2021 yılı banka personel alımları kapsamında ŞEKERBANK personel alımları yapacak. Şekerbank personel alımı başvuru ilanlarına haberimizin en altından "başvuru ekranı" alanından direkt erişim sağlayarak ulaşabilirsiniz.

Şekerbank Personel Alımı İlanları

Tarım bankacılığı müşteri temsilcisi, kobi bankacılığı portföy yönetmeni alımı, oracle veritabanı uzmanı, veri güvenliği/yönetimi uzmanı, orta katman uygulama yöneticisi sistem uzmanı alımı ile veri güvenliği/yönetimi uzmanı banka personel alımları yapılacak.

eker.jpg

Tarım Bankacılığı Müşteri Temsilcisi (Manisa, Menemen, Denizli ve Balıkesir)

Manisa, Menemen, Denizli ve Balıkesir illerinde şubelerde görev alacak, Anadolu Bankacılığı misyonumuzla, Bankanın dinamik yapısı içinde Bankacılık kariyeri hedefleyen, "Tarım  Bankacılığı Müşteri Temsilcisi" olarak görev yapacak personel alımları yapılacak.

Tercihen üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Ziraat Fakültesi bölümlerinden mezun, En az 2 yıl Tarım  Bankacılığı iş kolunda portföy yönetmiş, Takım çalışmasına uyumlu ve iletişim konusunda kendine güvenen, Satış kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar başvuru yapabilecek.

Balıkesir-Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni

Tercihen üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, En az 2 yıl Kobi Bankacılığı iş kolunda portföy yönetmiş, Takım çalışmasına uyumlu ve iletişim konusunda kendine güvenen, Satış kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar başvuru yapabilecek.

Oracle Veritabanı Uzmanı

Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Oracle 11g, 12c  DBA  ve Linux işletim sistemi, Exadata, Oracle RAC, ASM, Data Guard konularında deneyimli,  İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak şartı aranıyor.

Veri Güvenliği/Yönetimi Uzmanı

Üniversitelerin Bilgisayar, Sistem, Elektrik - Elektronik, Haberleşme Mühendisliği veya dengi mühendislik bölümlerinden mezun, Veri güvenliği ve yönetimi konularında kariyer hedefi olan, Doküman ve güncel teknolojiyi takip edebilecek seviyede İngilizce bilen, Bilgi Teknolojileri altyapılarında kullanılan bileşenlere hakim, Veritabanı üzerinde ileri sorgular yapabilecek düzeyde T-SQL  bilgisine sahip adaylar başvuru yapabilecek.

Orta Katman Uygulama Yöneticisi Sistem Uzmanı

Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İnternet bankacılığı, web siteleri ve mobil uygulama konfigürasyon yönetimi görevini gerçekleştirecek, Middleware (orta katman) weblogic, websphere, IIS gibi uygulama sunucularının kurulum ve konfigürasyonu yapabilecek, Performans izleme araçları (riverbed, appdynamics) kullanarak sistemlerdeki anlık performans değerlendirmesi yapıp, analitik ve hızlı kararlar alabilecek adaylar başvuru yapabilecek.

Veri Güvenliği/Yönetimi Uzmanı

SAS ürün ailesinin veritabanı ile entegrasyonu üzerine çalışmış, Veri ambarı projelerinde analist olarak görev yapmış, Analitik veri modelleme ve veri ambarı konseptlerine hakim, İyi derecede SQL bilgisine sahip, Özellikle SAS Marketing Automation, Enterprise Miner, Enterprise Guide ve Real-Time Decision Manager ürünlerinin veritabanı tarafında görev almış, 2 yıl ve üzeri deneyime sahip adaylar başvuru yapabilecek.

Şekerbank Personel Alımı Başvuru Ekranı.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum