Selçuk Üniversitesi 82 Memur Alımı

Selçuk Üniversitesi 82 Memur Alımı

Selçuk Üniversitesi tarafından 12 Haziran 2017 tarihinde 82 sözleşmeli memur alım ilanı yayınlandı. Başvurular 12 Temmuz 2017 tarihi itibariyle başlamış olup 26 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. Başvurular Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi..

Selçuk Üniversitesi tarafından 12 Temmuz 2017 tarihinde 3 Sağlık Teknisyeni, 1 Sağlık Fizikçisi, 1 Biyolog, 6 Sağlık Teknikeri, 8 Ebe ve 63 Hemşire olmak üzere toplamda 82 memur alımı gerçekleştirilecek.

Başvurular son başvuru tarihi olan 26 Temmuz 2017 tarihine kadar Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnsan Kaynakları Biriminden temin edilecek başvuru formunu doldurarak şahsen müracaat edilerek yapılacaktır. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru sırasında istenen belgeler; nüfus cüzdanı, diploma fotokopisi, adli sicil kaydı, lisans mezunları için 2016KPSSP3(B) grubu, önlisans mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP93, Ortaöğretim Mezunları için 2016KPSSP94 (B) grubu puanı gösterir belge, 1 adet fotoğraf ve SGK Hizmet Cetveli olarak belirtilmiştir.

Sağlık Teknisyeni alımları için: Ortaöğretim kurumlarının ATT Bölümünden mezun olmak gerekmektedir. 3. Basamak kamu hastanelerinde daha önce çalışmış olmak şartlar arasında yer almaktadır.

Sağlık Teknikeri alımları için: Anestezi, Paramedik, Odyometri ön lisans programlarından mezun olmak gerekmektedir. 3. Basamak kamu hastanelerinde çalışmış olmak (ekte yer alan belgede detay mevcuttur) da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Ebe alımları için: Ebelik lisans bölümünden mezun olmak adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. 3. Basamak kamu hastanelerinde çalışmak da yine adaylarda aranan şartlar arasında belirtilmiştir.

Hemşire alımları için: Başvuru yapabilmek için Hemşirelik lisans bölümünden mezun olmak gerekmektedir. 3.basamak kamu hastanelerinde deneyim hemşirelik kadrosunda da aranmaktadır.

İlanla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak ve kendinize en uygun kadroyu belirlemek için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.